----------------------------------- xxxvelja Sre Jun 19, 2019 11:37 pm ----------------------------------- Lisac upravo tako sam nešto i ja mislio.... videću kako će to na kraju da izgleda. To je i najveći problem kako da se stvori iluzija dubine u skejpu... :roll: Kako budem pomerao kamenje sa anubijama kačiću slike pa uz vašu pomoć možda uspem..... Chaosad je u pravu verovatno će se panj natopiti i brže.... Za nedelju dana prilikom zamene vode videću da li može lako da se manipuliše pa da čučne kako treba... Nikolac nemoj nane da mi diraš :D :D :D :D Imam i još jednu ideju videću i kako će to ispasti u susednoj sobi onaj mali akvarijum 45l otišao na dry start nabavio preko ebay seme bucephalandre a nikla heir grass :x :cry: čista prevara .... zasadio čak i tu travu na kokos spremam kućicu za ramireze.... Planiram da kada skroz obraste u travu ubacim kokos u levom ćošku i da je pustim da poraste malo višlje pa da dobijem neki efekat pokreta.... Leva strana je tamnija zato što mi armatura malo duža pa sam morao da je iskosim. Za koji dan trebam da postavim drugu koja će stati lepo pa će biti ravnomernije osvetljenje.... :bravo: