Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potopna pumpa i grejac za akvarijum od 40l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Grom
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Jan 2011
Poruke: 8
Lokacija: Sabac - Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 31, 2011 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogme, ovaj nije pametan. U sobi je manje stepeni Neutral Bojim se pregrejacu akvarijum, pogusice se ribice Sad Cak i na jedan podesen, on bas greje, mada se sam pali i gasi. Ali evo...i ovo pise jos za podesavanje temperature u upustvu. Ja savrseno razumem engleski, ali ovde sta treba da radim ne znam.
Bla bla..nakon ubacivanje uticnice u struju korak 4
4. If the pilot light is off, turn knob on top of heater clockwise until pilot light goes on. Turn one-eight or one-fourth clockwise to obtain the desirable temperature.

5. If the pilot light is off, turn knob anti clockwise until pilot light is off. Turn one-eight or one-fourth clockwise to obtain desirable temperature

6. Allow heater to operate at this poin for at least one hour. Do not allow temperature to rise above desired level.

7. Turn the ajuster knob to increase or decrease until the temperature reaches the desired level
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 31, 2011 10:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Pon Jan 31, 2011 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shocked Shocked
Koliko sam razimeo poeta je da okrenes u pravcu skazaljke na satu 1/8 ili 1/4 dok se neupali lampica ili obrnuti smer skazaljke isto 1/8 ili 1/4 . Ovo je jako zbunjujuce pogotovu za pocetnika. Moj savet ti je da lepo kupis, ako mozes, nov grejac bilo kog proizvodjaca a dovoljan ti je i od 50w, i da obavezno uzmes termometar
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Grom
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Jan 2011
Poruke: 8
Lokacija: Sabac - Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 01, 2011 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetima. to bi bilo najlakse, ali ne znam sta da radim dok ne kupim. Treba da prezive noc. Da li je bolje biti smrznut ziv ili skuvan? :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Feb 01, 2011 2:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos pre kada sam bio mali imao sam akvarijum sa svim mogucim ribama i nije bilo grejaca mesecima pa su bile zive (neke). Tako da bolje im veceras ne ubacuj taj grejac i akvarijum drzi na sobnoj temperaturi, ako je nekako moguce stavi ga u topliji deo sobe, do radijatora/sporeta ili gde vec, ali nemoj preterivati pa da stavis na radijator, neka bude nekih 20cm od nekog "toplotnog izvora" za sada, a sutra im kupi grejac, ukoliko nisi u mogucnosti nikakav problem nije da ti ja ponesem, iovako dolazim za BG pa cu ti poneti grejac pa se sluzi koliko hoces, ne moras ni da ga vratis... Bolje i to samo nemoj ribe da mucis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Grom
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Jan 2011
Poruke: 8
Lokacija: Sabac - Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 01, 2011 2:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci od sada, ako ikad pozelim da ti naudim (daleko bilo) samo kazem ~ Uradi to i to, ili cu pobiti ribice!~

Zezam se, naravno. Iskljucila sam ga davo, pa ga palim povremeno. mnogo je hladna noc. U sobi nema dovoljno toplote. Za sada se ne bune, zivahne su i ponasaju se normalno. Sutra ujutru idem do radnje da pitam ciku za grejac ovaj moj, a ako ne zna ni on (a trebalo bi, isusan je akvarista), kupicu drugi grejac. Hvala puno na ponudjenoj pomoci i na svim savetima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License