----------------------------------- Buda04 Uto Nov 19, 2019 2:01 pm ----------------------------------- Hvala @Lenji Lisac i ostalima na savetima, jos jednom. Verovatno cu ici sa AQUAEL posto su slicni, makar ja tako vidim ... a kasnije ko zna ... mozda bude ozbiljniji akvarijum ... Po pitanju podloge ... verovatno ce ici ... osmokot 100gr .. hranljiva podloga (npr. Aquabasis Plus) ... neki vulkanski kamencici (npr. Vulcano Mineral) ... da bude tamnija podloga s obziorm da je stolarija gde stavljam crne boje ... Biljke ... zamenicu samo prednji plan po preporuci ... Dekor ... kamenje ... 2 veca Dragon stone i 1kg manjih kamenja... Koliko sta da stavljam ? Bitno mi je da to nabavim u Beogradu, da sve zavrsim za ovaj vikend i pocnem cikliranje ... otprilike da nabavim u 1-3 radnji ... Pretpostavljam da sve gore moram da operem, podloge da elimisem necistoce ... biljke da dezinfikujem ... kamenje verovatno i to treba oprati... U sustini, bolje da se pomucim na pocetku nego da imam probleme ... Za ribice i ostale zivotinjice (gupike nrp. 4 moskow gupi, 4 neke crvene i 4 neke sarene i kozice ... to ce odabrati bratanci) ... to cu kasnije da stavljam ... malo pomalo ... Bitno mi je da akvarijum bude funkcionalan oko Nove godine ... kada bi trebao da bude poklon ... Hvala jos jednom i ako ima nekih predloga uvek spreman da poslusam :-)