Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potreba pomoc u vezi jednog trichogastera Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andrija88
Akvarista

Registrovan: 02 Apr 2018

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2018 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav.dok sam danas stojao u sobi video sam da mi je jedan mali trichogaster iskocio iz akvarijuma...na svu srecu brzo sam ga vratio unutra ali mislim da je povredio kicmu...navodno prvih minut dva je samo lezao na podlozi a sada se trudi da pliva ali pliva nekako otezano i nekako kao da gubi ravnotezu tj. dok pliva nakrenut je na drugu stranu inc. nije mu isktivljena kicma ili ribica vec samo tako pliva.....moze pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2018 2:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

andrija88
Akvarista

Registrovan: 02 Apr 2018

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2018 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje nisam napomenuo da joj je jedan onaj kao brk kraci....mislim da je do toga jer kada pliva tezi ka ono strani gde je veci brk
kale
Akvarista

Registrovan: 06 Maj 2016

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2018 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako prezivi zivece dugo, ja kod mene imam jednog jednokog Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko kamenja za akvarijum milos tarot Podloga 2 Ned Maj 06, 2018 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko indentifikacije algi Stefanbgd Alge 0 Ned Apr 22, 2018 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko Gupija LukisS Guppy fun club 1 Sre Apr 11, 2018 12:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko identifikacije puza Uros Kg Ostali Stanovnici 7 Čet Apr 05, 2018 4:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka moze li pomoc oko teleskopa Brana Bolest 5 Ned Apr 01, 2018 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker