----------------------------------- tiviam Pon Nov 04, 2013 12:03 am Potreban nosac za Tunze nanostream 6045 ----------------------------------- Da li neko ima ili zna gde moze da se kupi nosac - drzac za Tunze nanostream 6045 ? Molim da mi posaljete PP. Hvala. ----------------------------------- igoRR Pon Nov 04, 2013 1:11 am ----------------------------------- Kod mene imas tunze program, nosac konkretno nemam ali ga mogu poruciti, stigao bi za jedno 15ak dana a cenu bih morao da proverim jer jos nisam kupovao samo delove.. ----------------------------------- tiviam Pon Nov 04, 2013 1:19 am ----------------------------------- Ok. Proveri molim te da li u ponudi ima drzac sa gumenim amortizerima, ako nema moze i originalni. Hvala. ----------------------------------- igoRR Pon Nov 04, 2013 2:06 pm ----------------------------------- Na 6045 fabricki i ide sa amortizerima, samo su stari modeli bili bez ;) ----------------------------------- tiviam Pon Nov 04, 2013 3:38 pm ----------------------------------- Ja imam stari model i ako odgovara nosac sa novog tim bolje. Treba mi bilo koji. Pozdrav. ----------------------------------- tiviam Pon Nov 04, 2013 4:15 pm ----------------------------------- Pre narucivanja javni koliko bi me to kostalo. Hvala.