----------------------------------- LaBuxna Sre Okt 14, 2020 2:47 am ----------------------------------- Kako dolikuje, poslusao sam savjet i uzeo sam Eleocharis sp.mini za tepih(iskreno se nadam da je to dobro za tepih) ubacio jos Sagittaria Subulata i Anubias Gracilis. Posadio sam ih u petak, i ne mogu za sad nista reci... osim sagittarije koja izgleda zdravo i veselo :)... ribe su joj se bas obradovale... sad imam novu nedoumicu: da li mi je svjetlo dovoljno dobro? planiram da napravim i ovaj co2 sistem cisto da malo potpomognem razvoju i tepiha ali i ostalih biljaka. Imam LED rasvjetu Deebow DeeLED 600,i na njoj nista ne pise naravno.. ali sam kopajuci po netu dosao do informacija da je 10w, 6500k i 1600 lumena... da li je to dovoljno za razvoj gore navedenih biljaka, dovoljno za formiranje tepiha (u neko dogledno vrijeme) i dovoljno da co2 koji planiram uvesti ima zeljenog efekta. izvinjavam se ako sam malo dosadan... ali sto vise citam, sve sam manje siguran ... pa mi treba malo "strucne" podrske da mirno spavam navece. Hvala :)