Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potrebna pomoc ok narucivanja sa aliexpresa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vedad
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Pljevlja CRNA GORA

PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2014 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto naslov kaze potrebna mije pomoc da narucim nesto sa aliexpresa tacnije kopresor koji sam naso veoma povoljno.

e sad kako da naruicm to me interesuje

http://www.facebook.com/l.php?.....=LAQEEAQyF

to je taj kopresor koji kosta 40e.trazili su mi preko aliexpres montenegro 220$ za postarinu

ako ko zna bio bi mu veoma zahvalan da mi objasni kako da narucim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2014 11:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Uto Jan 21, 2014 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako to ti je cena, moras da trazis sa drugom postarinom ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vedad
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 38
Lokacija: Pljevlja CRNA GORA

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2014 12:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala moram da ga pitam da li hoce da poslaje sa drugom postom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2014 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas da kliknes opciju Free shiping i onda ti pretrazivac nadje sve prodavce koji salju besplatno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Jan 22, 2014 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili bar za neku razumnu poštarinu oko 10-ak evra i sl. Džabe je proizvod jeftin ako ti je poštarina 5x skuplja od proizvoda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License