Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Povezivanje zbog ličnih preuzimanja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Drevni Zmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Jun 2022
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2022 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristi, ovom prilikom želim da se povežem sa ljudima iz Rume, Pećinaca, Inđije, Stare Pazove i Nove Pazove. Iz Šimanovaca sam, pa bismo mogli da pravimo različite kombinacije, a olakšali bismo jedni drugima zbog veće mogućnosti ličnih preuzimanja itd. Dostupan sam na ovoj temi, kao i na privatnim porukama. Dakle, hajde. Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2022 3:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povezivanje neonki sa prigusnicom Psychofedex Rasveta 3 Ned Jan 26, 2020 7:11 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasturam 180l biljnog zbog ciklida! Tiffany Arhiva Malih Oglasa 6 Pet Sep 15, 2017 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povezivanje LED dioda na TC420 midnight Rasveta 12 Pon Dec 26, 2016 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povezivanje elektronske prigusnice thebeast Rasveta 7 Sre Sep 28, 2016 3:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka uzbuna ili ne zbog zelene alge mardjo Alge 6 Sre Feb 24, 2016 10:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License