Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Povratak "otpisanih" Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jan 17, 2017 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam samo nestao sa foruma,grupa,barem sto se akvaristike tice,red je da se javim ovde gde sam i poceo Smile
Sadasnje stanje,akvarijum 50x50x60,filter 50x40x20. Osvetljenje led reflektor 15w. Od riba tu su 11 diskusa Heckel i Alenquer cross,2 legla su u pitanju pa je i varijacija u velicini,ali od 4 do 8cm, 8 red head tapajos-a na velicini nekih 3cm,jedan cory,jedna prastara neonka jedina preostala od ogromnog jata,maticni par ancija sa nekih 30-ak mladih,sto je ostalo kod mene,ostalo poklonjeno i tako...
postavka je krajnje minimalna za sad,ali za par meseci se riba seli u nekih 300l,pa ce tu biti napravljeno konkretnije nesto. Slike su uzasne,sa mobilnog,ali sta je tu je Smile
Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 17, 2017 10:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Uto Jan 17, 2017 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobrodosao kuci Plavsicu!
Odlicno, kao sto smo i navikli od tebe. Jes da sam vec video i komentarisao aq, al ajde i ovde Very Happy
Izbor riba mi se svidja, uredjenje takodje. Cekamo i tih 300 L da vidimo, boze zdravlja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drago mi je sto si se vratio jos da si doveo jos par (otpisanih ) drugara !sta reci za tvoj akvarijum ?fali ti jos ovde nana !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac,nije nista ovo posebno,ali za sad mi i ne treba nista "komplikovanije",mozda jos jedan komad drveta sta znam,ali da ostane sto jednostavnije Smile
Taj od 300l je bio u funkciji do pre mesec i po dana sa jatom pindara itd,pa sam ga razlepio i zalepio nanovo,a ove ribe su sad u jaslicama Very Happy generalno je taj akvarijum spreman da ga oformim,ali lagano,ne zurim Smile
gotika,nane su ovde preostale,ali ce verovatno i one da odu kod starca u akvarijum,a meni samo lotusi da ostanu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro dosao druže Plavšiću, željno isčekujem tvoju novu postavuku !
I srećno , ponovo !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje vas nasao kolega No 1,lepo receno,ponovo Smile
Nisam uopste razmisljao da krenem sa diskusima nanovo,ali ispada da su usli pod kozu i ne vredi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa de si kolega Plavsicu, welcome back Smile
p.s. jos se secam onog tvog od 2 m...ocekujemo neku reprizu u 300 l Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Jan 18, 2017 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deee si Smile
priznajem javno da mi je najveca greska sto sam to prodao i razbucao,ali dobro,idemo u nove pobede Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Pet Jan 20, 2017 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ko prizna pola mu se dodaje tako da sad moras da nam predstavis jos vec i jos bolji od onog Wink a ovaj sacuvaj za mladj Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 21, 2017 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

welcome back!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Jan 23, 2017 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos malo krsa od fotki Smile
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 24, 2017 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj i ovde welcome nazad Smile
Super da si krenuo ponovo, cekam taj biotop od 300L, bolje ce da plivaju ove azdaje u njemu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Apr 04, 2017 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update,posle odugovlacenja i razvlacenja konacno sam ubacio ribe u 300l...dodate su apistograme od riba i to je to...ova slika direkt posle 50% zamenjene vode,pa malo i riba se razbezala,plus taj panj je danas uleteo u pricu Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Apr 20, 2017 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mali update,sinoc slikano,oko ponoci,ribe polegale...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Apr 20, 2017 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne valja nista ovo. Hranu drzis iznad riba ... jel to namerno udaras zelju dok su na dijeti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak Hobiju Soulsack Ostali Stanovnici 3 Ned Mar 19, 2023 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Povratak akvaristici Uros1999 Početak u akvaristici 0 Čet Jan 26, 2023 3:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Microsorum "Narrow" Aquamaniac Ponuda 0 Sre Avg 24, 2022 9:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License