Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pozadina... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da Vam predstavim svoju novu pozadinu koju sam Vam vec spominjao kupljena je od coveka koji se time bavi. Po meni izgleda fenomenalono i moze da se pere .Evo kako sam ja to uradio i zalepio u akvarijum .Namerno sam narucio da ne bude deblja vise od 2.cm ,da mi ne bi oduzela mnogo od zapremine vode. I malo slika mojih ciklida uklopljni u pozadinu.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ko zeli da ima modul koji je prikazan na slici IMG 3266 moze ga dobiti na poklon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 20, 2010 11:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 7:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo oblikovana pozadina i jos lepse obojena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalno izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pet Maj 21, 2010 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kojim bojama bih ja mogao da obojim moju pozadinu od stiropora a da nesteti ribama??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
muzeka
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Maj 2010
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pon Maj 24, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

v!KTOR ::
a kojim bojama bih ja mogao da obojim moju pozadinu od stiropora a da nesteti ribama??


Pozdrav, sto se tice bojenja stiropora, ja sam to uradio pomocu fug mase za keramicke plocice. Najprije sam od stiropora napravio izgled stijene, odnosno od komada debljine 5cm sam "rezbario" noktima,skalpelom, nozem ... i na kraju sve malo "spalio" pomocu obicnog upaljaca, cisto da se stiropor skupi i malo dobije prirodniji izgled, a zatim sam uzeo fug masu koju sam razmutio u obicnoj vodi, napravio sam malo rijedju smjesu od one koju koirste keramicari kada fuguju plocice, te sam istu nanosio cetkom i kistom preko stiropora. Nanosio sam u tri sloja, izmedju svakog sloja sam ostavio da se susi po 24 sata. Debljina ovako nanesene fug mmase je od 0,5 do 1 cm. Ja sam imao izbor od dvije boje fug mase (koja mi je preostala od nekog fugiranja kupatila) tako da sam kombinacijom tih boja dobio prirodniji izgled stijene (okacicu slike cim stignem da vidis).

Kako sam i ja citao na ostalim forumima dosta akvarista kako nasih tako i stranih prilikom pravljenja DIY pozadina se odlucuju za ovu vrstu posto je najjeftinija, za razliku od raznih epoksi smola, a ujedno nije stetna za ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Axo_Keki
Akvarista



Registrovan: 20 Maj 2010
Poruke: 16

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 11:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cekamo sliku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crna pozadina za aq manastiriste Uradi Sam (DIY) 7 Sre Okt 03, 2018 6:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina - zadnje staklo na morskom ticma Morska Akvaristika 3 Pon Mar 12, 2018 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ugradnja BackToNature 3d pozadina u a... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Ned Maj 22, 2016 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 3d pozadina letnjikovac Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 21, 2016 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Treba mi pozadina PlovakK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 08, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License