Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Praćenje od početka uz pomoć tropica aplikacije z telefon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sallediznilend




Registrovan: 11 Jul 2020
Poruke: 0

PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima Smile
Mislim da nekome može da znači.
Ja volim da pratim svoje akvarijme u početku na kom se danu nalaze i koje korake da pratim ( početnicima može da znači dosta da ne preskoče nesto )

Evo naziva aplikacije "tropica" unutar play store-a i kako naći:
https://www.google.com/search?q=tropica+app&client=ms-android-motorola-rev2&sxsrf=APq-WBut1aZXgzlCQvP5540-ct_6oNx8hA%3A1644864194428&ei=wqIKYujaGZqD9u8Pi9i6-A4&oq=tropica+ap&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYADIECAAQEzIGCAAQChATMggIABAWEB4QEzIKCAAQFhAKEB4QEzIKCAAQFhAKEB4QEzIICAAQFhAeEBMyCAgAEBYQHhATMggIABAWEB4QEzoHCAAQRxCwAzoFCAAQgAQ6BggAEBYQHjoFCCEQoAFKBAhBGABQ6QtY8i9gkzxoAXACeACAAbYCiAGvCZIBBzAuMi4xLjKYAQCgAQHIAQjAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Naravno ne treba uvek uzeti sve zdravo za gotovo.
Na primer : dan 10 ubaciti ribice...- ovo mislim iskreno da se odnosi na pilot ribice ili algare 2-3 ribice ,opet naj iskrenije mislim da je od 20 dana to ok ali ne pre.
Poenta je bila mali skromni doprinos za one koji vole biljne akvarijume a nisu sigurni u korake i šta dalje kad i kako.

Pozdrav Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica soil - redukovanje pH? Boki2000 Podloga 0 Čet Mar 25, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica 3 u 1 difuzor na DIY CO2 sistemu Looniz Uradi Sam (DIY) 3 Sub Jan 02, 2021 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica specialized nutrition povoljno m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Nov 21, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License