----------------------------------- Nebojsa92 Pon Mar 11, 2019 1:14 am ----------------------------------- Mogao bi da stavis grejac skroz u cosak odmah do filtera. Tako bi se lakse sakrila tehnika a i video bi se jedan deo pozadine. Ispred grejaca i filtera da ih zamaskiras mogao bi da stavis neki lep panj ili kamenje na koji mozes da nakacis mahovinu, anubie, microsorum windelow. Ricia brzo raste a monosolenium je dosta krt pa se lako lomi. Meni drazi microsorum windelow i neka lepa mahovina. Obican microsorum pteropus bi ti zauzeo isuvise mesta. Za pocetak mozda bolje da izbegavas hemiju i ides sa slabijim svetlom da nemas problema sa algama. Srecno... :D :bravo: Hvala na savetu, i planirao sam da pomerim grejac skroz u cosak kada budem dodao travu desno u cosak, mislio sam da mozda ne treba da bude skroz blizu filtera, ali ako nije problem, onda cu prebaciti :) E dobro si me podsetio, hteo sam bas da pitam za panj, odakle ih generalno ljudi nabavljaju? Jel se kupuje negde, ili mogu bilo sta da uzmem sa ulice (i prokuvam posle)? :D Vidim da svi imaju i mnogo mi se svidja, i voleo bih i ja da imam neki manji, i da zakacim neku travu lepo za to Kada narucujes ostale biljke mozes da uzmes i pistia stratiotes. Meni se ekstra pokazala alge skoro da i nemam otkad sam je ubacio. Mada ce ti mozda i easy carbo pomoci da ti lepo krene sa biljkama. Jel to neka plutajuca? Vidim da ima vece listice? Nadam se da nije kao lemna minor, mozda bi mi taman prekrila povrsinu pa anubija da ne bude direktno izlozena Narednih par nedelja bas planiram da se posvetim i procitam sto vise mogu da lepo sredim akvarijum :)