----------------------------------- Daniel Filipovich933 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Problem širih razmera ----------------------------------- Ovo ko mi reši, smeši mu se nobelova nagrada. Kupio sam akvarium od 600l, u njega stavio pešak sitan, biljke neki kamen ubacio pumpu koja je snaga 4500l/1h, ubacio dobre bakterije, čekao još dve nedelje i ubacio zlatne ribice par čistača I neke pružiće. Nakon šest meseci zamenio sam sindjere, skroz nove stavio i posle par dana malo vodu zamenio nikih 100l I onda je krenulo sve po zlu. Za nekih desetak dana su mi uginule sve zlatne ribice i ostali samo čistači. Onda sam sve iznova uradio promenio vodu ubacio dobre bakterije čekao dc nedelje kupio tri zlatne ribice nakon tri dana su uginule. Pokušao sam sve ponovo samo ovaj put nisam menjao vodu opet ubacio dobre bakterije čekao mesec dana i svaki nedelje ubacivao po 50ml opet su mi sve tri ribice uginule. Okretao pešak izvadio stiropor koji je bio na dnu akvarijuma, ubacio dobre bakterije kupio cetri ribice sve su uginule. Gde je problem, ribice nakon dva dana izgube snagu, slabije jedu i kao pijane. Više ne znam sta da uradim, ovde se konsultovao sa jednim doktorom prodao mi lek ali to nije rešenje. Treba se nadji gde je problem? Hvala svima koji mi mogu pomoci [align=justify][align=center]