----------------------------------- Flojd Čet Okt 23, 2014 7:18 pm ----------------------------------- U odnosu na masu drugih biljaka.Informacije možeš da pronađeš na nekim od vrhunskih sajtova za biljnu akvaristiku. Da li si možda mislio da ti trebaju naučni radovi?Živa je šteta da dok sam sarađivao sa nekim od vodećih stručnjaka iz fiziologije biljaka nisam zamolio i da se za biljke koje sam tada imao odrade testovi o njihovim potrebama. Jednom prilikom sam čak i ostavio akvarijum bez da dodajem fosfate i anubija je prva odreagovala i odreagovala je na način koji sam već opisao. I koliko si to mislio da će čovek da doda fosfata ako ih jednom nedeljno i doda po uputstvu?I šta bi to poremetilo?Na kraju krajeva ja sam mu napisao da to ne mora da radi. Ne znam šta to zapravo hoćeš,ali ako misliš da nisam u pravu,onda mi kaži gde si ti to pročitao da je suprotno od onoga što ja tvrdim?Voleo bih da to podeliš sa nama.Jer ako zaista nisam u pravu,biće red da se izvinem čoveku na pogrešnoj informaciji.Ali šta ćemo,ako jesam u pravu? Pozdrav