----------------------------------- Milivoje Lampa Uto Jan 10, 2023 8:31 pm ----------------------------------- Hvala na odgovorima. Varikinu nisam imao ali sam negde danas procitao da moze i ace oprao sam sve sa sapunom pa potopio u mesavinu vode i ace ostavio sam jedno pola sata sat vremena i sve lepo oprao ponovo cistom vodom alge su se skinule sa svih povrsina napunio sam akvarijum ponovo i pustio da se ciklira pa cemo da vidimo sta ce biti i da li ce se alge ponovo pojaviti. Sto se tice ec i diy co2 nikad vise u zivotu necu da dodam biljke su mi bile lepe i zdrave i pre dodavanja gore pomenutih od pocetka dodavanja buknule su alge negde sam procitao da jebl to normalno na pocetku i da se vremenom gube ja sam mucio muku narednih 6 mecesi ivise nisam mogo da gledam u akvarijum jer je bio odvratan. Pusticu akvarijum narednih mesec dana ovako pa cu posle da dodam neke brzo rastuce ne zahtevne biljke pa cemo videti sta ce biti ako se ne pojave alge ponovo onda cu polako i ribe da ubacim. Nadam se da vise necu da imam problem sa algama. Ne znam samo dok se ciklira akvarijum ponovo da li da ukljucujem vetlo ili da ostavim bez svetla?