Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa algama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik

Registrovan: 03 Nov 2009

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To svetlo ti je jako lose. I jos jednu stvar bih ti naglasio a to je kribenzis koji je africki ciklid u aq sa juznoamerickim. Kada i ako krene sa mrestom pobice ti sve po aq.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 9:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista

Registrovan: 05 Jul 2010

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otocinklusa je bilo u zemunu kod Coe, mada sam ja bio pre mesec dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fantom NS
Akvarista

Registrovan: 02 Nov 2010

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imate neki predlog za svetlo posto sam mislio da ubacim jos 2x18w?
Milosbgd
Akvarista

Registrovan: 18 Nov 2010

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes da ubacis jos 2 neonke samo nemoj ove obicne, smanji foto perion na 10h dnevno i ubaci :
3x philips aquarelle ili osram lumilux
1x bilo koju gro-lux
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fantom NS
Akvarista

Registrovan: 02 Nov 2010

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 4:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok Hvala videcu da kupim te neonke.
Nece kribenzisi drugim ribama nista evo danas sam video da imam mlade. Grupisani su oko jedne pecine i roditelji teraju druge ribice ali kad se priblize na mozda 10ak cm od pecine. Ali ne tuku ih nego ih samo malo povijaju i vrate se kod mladih.
sale75bgd
Urednik
Urednik

Registrovan: 03 Nov 2009

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probelm ce nastati kada pocnu da plivaju po celom aq, nece se oni bazirati samo na pecini i oko pecine. Onda nastaje haos, a retko koja riba moze da podnese torturu kribova. Ziv bio pa video...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka problem sa japankom Uros1999 Bolest 1 Sre Mar 20, 2019 1:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa hladjenjem Uros1999 Grejanje i hladjenje 4 Pon Feb 04, 2019 11:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac Problem!!! Bogdan P Ribe 0 Pet Jan 25, 2019 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa svetlom i algama IvanaJankovic Rasveta 26 Pet Jan 18, 2019 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa borcem Uros1999 Ribe 1 Pon Dec 24, 2018 12:42 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker