Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 problem sa algarima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije me bilo dugo, al evo da se javim, i to opes sa jednim problemom.... pre neki dan sam u akvarijum sa 2 japanke ubacio i 2 mala algara, ne znam kako se zovu tacno, al imaju male brcice Smile))))) i evo juce mi jedan crko a danas drugi...... zena u shopu mi je rekla da im je dovoljno sta pojedu sa dna, sad ne znam od cega su mogli da crknu.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 7:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su ti bili Ancitrusi a razloga zasto su uginuli ima vise!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li siguran da su algari da nisu mozda neki od corydoras-a?

Da ne izgledaju mozda ovako? Ovakve brcice imaju?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A moze biti i da su bili neki koridorasi jer puno ljudi ne zna da objasni koje ribe ima a da ne pricam o latinskim nazivima(bez ljutnje)Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bila je ta bojanova Smile)))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predpostavljao sam da su koridorci jer su ancistrisi koje nalazimo u pet shopovima suvise mali da bi imali brcice mada ima i brkatih Smile

U principu oni se hrane sa dna i sve sto ostane a druge ribe ne pojedu i to padne na dno oni ususaju tj. pojedu. Bacis malo vise nego sto ribe mogu pojesti tako da ti padne malo na dno ali nemoj preterivati...
A to sto je crkla ko zna sta moze biti, mozda je bila bolesna...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam pojma samo se ukocila Wink)))))))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

'Very Happy''Confused'
kako
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda išjas... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 01, 2010 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde malo ozbiljnosti da ne moras brisati poruke bez smisla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ozbiljan sam bio je ukocen jedno sat 2
i posle ga nisam video uopste, a sad da ga pokupim i bacim, a on zapliva i jede...... Smile ja se smorio Smile)))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Mar 02, 2010 3:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao slican slucaj sa pandama pre par dana, ali na zalost sve su riknule... Koridorasi nisu algari nego muljasi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License