----------------------------------- duduk stevan Ned Maj 24, 2015 10:42 am ----------------------------------- Hvala vam sto pokušavate da pomognete.:) E ovako,akvarijum je oko 120 litara,A dimenzije su mu 100x38x45.Od opreme u njemu se nalaze dve potapajuce Atman pumpe protoka 1000 litara i 200 litqra na čas sa sundjerom i perlon vatom.Pored toga imam i neki kružni sundjer filter koji je povezan na pumpu za vazduh na jednom izlazu,A na drugom izlazu je običan rasprsivac.Imam grejač od 300 vati sa potenciometrom.U akvarijumu od ribica imam petnaestak gupika,osam neonki,šest zebrica,tri ksifa,dva algara i četiri muljasa.Trećinu vode menjam na svakih sedam do deset dana sa obaveznim pranjem svih sundjera u toj vodi koju izvadim iz akvarijuma.Unutar akvarijuma se nalazi mangorov panj,jedan lava kamen,jedna kućna mini fontana,sitni kamencici kao podloga i desetak malo većih kamenja kao dekoracija.Od biljaka imam desetak nekih visokih,jednu anubias nanu i po dve još neke sirokolisnate.Kao što sam već rekao sve je bilo uredu dok ga nisam praznio aovarijum,znači nekih četiri pet meseci