----------------------------------- brzi Čet Maj 13, 2010 10:11 pm Problem ----------------------------------- Pojavilo mi se nesto sitno po staklu i seta kao neke bubice bele sta da radim u akvarijumu imam samo kozice i biljke ????? ----------------------------------- Blue Čet Maj 13, 2010 10:18 pm ----------------------------------- Nista, pusti ih na miru. :) Za vise informacija, pogledaj [url=http://www.planetinverts.com/what_is_that_bug_in_my_aquarium.html]ovde. ----------------------------------- jana Čet Maj 13, 2010 11:33 pm ----------------------------------- Da nisu to puzevi? Mozda si ih nabavio sa nekom biljkom. Oni kad su mali izgledaju kao tackice koje se krecu. ----------------------------------- Blue Čet Maj 13, 2010 11:42 pm ----------------------------------- Da nisu to puzevi? Mozda si ih nabavio sa nekom biljkom. Oni kad su mali izgledaju kao tackice koje se krecu. I kad su mali, puzevi izgledaju kao puzevi, samo mali. :D ----------------------------------- jana Čet Maj 13, 2010 11:47 pm ----------------------------------- Veruj mi, kad si neiskusan i kad ih prvi put vidis, lice na tacke! :) ----------------------------------- brzi Pet Maj 14, 2010 12:08 am ----------------------------------- Puzevi su puzevi imam ih 5 godina Blue mi je objasnio nisu puzevi u pitanju Hvala BLUE!!! :bravo: