----------------------------------- Žarke Čet Jun 23, 2016 8:13 am Problematika, Easy Life Profito i Ferro ----------------------------------- Samo sam htio "očitovati se" vezano za dodavanja ova dva proizvoda, Easy Life Profito i Ferro.... puno sam čitao po forumima i uvijek je bila neka rasprava na kraju svedena na subjektivna mišljenja. Netko kaže Ferro fotosenzibilno dodati nakon gašenja svijetla skupa sa Profitom, netko kaže dodaj Profito ujutro a Ferro naveče il obrnuto (nije problem u doziranju to je jasno, il jednom tjedno il rasporedit na sedam dana pa 1/7 svaki dan), pitanje je kad je najbolje ubaciti u akvarij ove proizvode? Da li za vrijeme trajanja osvjetljenja il prije il poslije itd itd.... Uglavnom ako je netko imao problema i nedoumica vezano za gore navedeno zna šta govorim, i ja sam odlučio završit tim i poslao sam e-mail tehničkoj podršci Easy Life-a i evo kopirat ću njihov odgovor: ODGOVOR EASY LIFE: Hello, Thank you very much for your interest in our Easy Life products. It would be best to add both fertilizers during the lights on period, because plants assimilate much faster. This way they will absorb the nutrients quicker. You can use both Ferro and ProFito at the same time. Best regards, Team Easy Life Easy Life International BV The Netherlands www.easylife.nl Znači, kad se rasvjeta upali tada dodati i FERRO i PROFITO jer su tada biljke najspremnije da odmah iskoriste ono što smo im dali i TOČKA hehe. Nadam se da je nekom pomoglo, pozz,