Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Procambarus clarkii Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja dva vragolana Smile

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 08, 2017 10:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Jun 09, 2017 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaista prelijepi rakovi Very Happy
Ja imam 4 mramorna ... pitam se da li mogu preko ljeta da budu napolju ,da im u tom periodu ja sredim akvić sličan tvom.
Sad su u 40L i lijepo im je al kontao sam sve mijenjati ... Dakle , da li mogu napolje preko ljeta ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Jun 09, 2017 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lepa stvorenja!

Jel im dajes zive ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nasudks
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 20
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Pet Jun 09, 2017 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova plava pozadina je neka folija ili pozadinsko osvetljenje? Izvinjavam se što nema veze sa rakovima. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jun 09, 2017 11:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je..cime ih hranis? koliki je akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Jun 09, 2017 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem Mirče da će da ostanu u vodi, ako imaju mogućnost da izađu to će i da urade. Moji su par puta bežali i švrljali po kući.
Ne hranim ih živim ribama, naravno. U akvarijumu su još i 10 malawi malaca i 4 boesemani malca.
Pozadina je hamer, akvarijum je 62x26x28cm.
Jedu ribu, gliste, povrće, puževe, tetra diskus, spirulinu...ne previše i ne prečesto.


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Pet Jun 09, 2017 1:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 30, 2017 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde si ih uzeo i koliko narastu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RAKOVI - Procambarus clarkii i Mramor... Zivadin Ponuda 0 Pet Mar 03, 2023 11:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License