Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Procureo akvarijum pri vrhu... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedan stari akvarijum mi je procureo pri vrhu prednje strane. dal da ga celog prelepljujem ili moze nekako da se zamaze. ili da jednostavno ne punim do tog mesta.. (plasim se reventona:))
da drzi jos 2 meseca vodu posto imam neke druge planove za njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 2:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vidi ovako. Ako je silikon popustio na jednom mestu vrlo je moguće da će i na drugom ili trećem mestu popustiti. Pitanje je samo kolika šteta može nastati prilikom poplave. Koje su dimenzije i koja je debljina stakla? Rastaviti akvarijum nije velika muka, kao uostalom ni lepljenje. Frka je očistiti stari silikon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Nov 18, 2014 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sinoc pokusala da skinem taj deo silikona ziletom pa da zamazem ali bez uspeha. sve nize su se pojavljivali mehurici a žvaće, nije ni malo vode 130l.. strah je nadvladao. dala sam ga lokalnom akvaristi da mi prelepi prednju stranu. pitam se koliko ce mi naplatiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Nov 18, 2014 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro si uradila mada bih ja to sve rasturio i ponovo zalepio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Nov 18, 2014 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sam mu rekla ali on tvrdi da se ok ostatak. mada i meni deluje da je dobro. pitam se kako samo prednja strana toliko da propadne. taj akvarijum sam kupila polovan pre 10 godina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Nov 18, 2014 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znači sada je taj silikon star 12 godina ili više
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Nov 18, 2014 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam,ali nisam insistirala da ga celog prelepi. mozda sam trebala. ostalo je da on proveri dno.videcu danas,rekao mi je da dodjem veceras jer nema gde da ga drzi u radnji. od hrane za kucice... Laughing provalio covek da od riba ne moze da se zivi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License