Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Profito doziranje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nedavno sam poceo da ga koristim , na uputstvu pise:
"10 ml na 100 l nedeljno ili 1/7 doze svaki dan. U prvih nekoliko nedelja dozirajte 1/3 doze. Nakon par nedelja prilagodite doziranje i pratite boju mladih listova biljke kako bi ste postigli najbolji ucinak. Ukoliko su biljke svetlo zelene boje pojacajte doziranje. Pojacano doziranje obustavite ukoliko ne primecujete rast biljaka i nastavite sa normalnim dozama".
Prodavac gde sam kupio preparat me je posavetovao da stavljam 3.5 ml na 100 l jednom nedejno bez obzira sta pise u uputstvu. E sad interesuje me Vase iskustvo sa ovim preparatom i kako ga Vi dozirate, da dodam samo da vec koristim easy carbo 2 ml svaki dan, akvarijum je 100 l, srednje ubiljen. Upravo danas ocekujem da mi stignu biljke pa ce ih biti malo vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 12:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje doziranje(94L):
Easy Carbo 4ml(jer je dosta ubiljen)
Pro Fito 2ml svaki drugi dan
Ferro 1.5 ml svaki drugi dan(suprotan od Pro Fita)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milosbgd ::
Moje doziranje(94L):
Easy Carbo 4ml(jer je dosta ubiljen)
Pro Fito 2ml svaki drugi dan
Ferro 1.5 ml svaki drugi dan(suprotan od Pro Fita)


Reci mi samo kakvu podlogu imas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2011 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jbl aqua basis plus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Easy life Profito i EasyCarbo nacin k... golff Hemija 4 Pon Sep 20, 2021 4:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ProFito 750ml Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Avg 31, 2017 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izi carbo i profito treba li pauza,ko... Olivera77 Bolest 13 Pon Nov 07, 2016 12:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problematika, Easy Life Profito i Ferro Žarke Hemija 5 Čet Jun 23, 2016 8:13 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Profito dmaa Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Maj 05, 2015 12:52 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License