Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Promena PH parametara vode Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drvo oraha nikako u akvarijum, otrovno je. List samo suv i prokuvan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 12, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Sub Sep 13, 2014 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@nemanjask Ma radim ja sve to ali to za sad ne ide nikako ( citao si i onu moju drugu temu i moj problem ). Ovo sa listom i tresetom mi ne piju vodu jer meni treba veliko obaranje PH. Nesto sam pricao sa nekim ljudima ali sad je potrebno vreme da sve to ispratim pa da vidim da li je moguce sve to kod mene. Cista cesma je 7,5 PH a cista RO 6,5 PH kad pomesam ide sve to previse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta hoces da mrestis? Jelnsi rekaobda su skalari u pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Ned Sep 14, 2014 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste, skalari su problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Promena spektra Blue Rasveta 3 Ned Dec 20, 2020 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Losi parametri vode..Molim savet DraganNikolic Početak u akvaristici 4 Ned Okt 06, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Promena boje korala Peku Korali i ostali Organizmi 3 Sre Apr 17, 2019 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License