Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prva pozadina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djura
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam se dugo razmisljao o pozadini... hteo sam da radim od stirodura i probao sam nesto super je izgledalo ali ipak nisam hteo da rizikujem jer sam dosta para dao na ribice... pa sam se odlucio na pozadinu od gline jer su sve figurice za akvarijume od gline i provereno je jer se glina nikad nece rastvoriti ili skoditi vodi i ribicama.... evo slika

Image
pozadina je farbana bojom za beton na vodenoj bazi... ja sam kasnije malo prepravio da ne bude tako sareno jer nisam ja prvi put farbao..
a evo kako to izgleda u vodi

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 5:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlatko ::
pozadimu staviti u akvarij ili nadvor ?

pozadina ide unutra.
Druze ko za start je ok.Mogo si da je ofarbas malo,ali mozda bas tu boju zelis a o ukusima se ne raspravlja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sini82bla
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 91
Lokacija: BEOGRAD M.M.LUG

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze informacija gde moze da se kupi ta glina? predpostavvljam da ne ide ona dunavska...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djura
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

glina je iz ciglane... mora da se melje da se razbiju grudvice... pa kad se sve namesti treba da se susi pa tek onda da se pece... ja sa tim nisam hteo da se zezam pa mi je uradio jedan decko sto se sa time bavi... on pravi sve po narudzbini i ukrase za akvarijume....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sub Jan 15, 2011 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do sada sam napravio jedno desetak pozadina stiropor-lijepak za plocice-farba za beton, i uvjek sam morao da cekam nekoliko dana da pozadina ispusti boju u vodi! Posldnji put sam probao drugacije i vjerovali ili ne samo sam jednom promijenio vodu koja da skoro uopste nije bila mutna!
Evo kako (jednostavno): posto uzimam samo crnu i bijelu boju farbe radi pravljenja razlicitih nijansi sive, prvo sam napravio sivu boju (tj u dvije kantice za tamniju i svjetliju sivu) pa sa njom razmutio lijepak za plocice i dodao malo vode radi lakseg mijesanja! Kad se to fino sjedinilo premazao pripremljeni stiropor, osusilo se za jedan dan i rezultat je onaj gore navedeni!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Crna pozadina za aq manastiriste Uradi Sam (DIY) 7 Sre Okt 03, 2018 6:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina - zadnje staklo na morskom ticma Morska Akvaristika 3 Pon Mar 12, 2018 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ugradnja BackToNature 3d pozadina u a... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Ned Maj 22, 2016 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 3d pozadina letnjikovac Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 21, 2016 2:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Treba mi pozadina PlovakK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 08, 2016 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License