Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvo pa musko Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dusan1992




Registrovan: 08 Nov 2019
Poruke: 2
Lokacija: Vladimirci

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2019 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,

totalni početnik ovde.
Do akvarijuma sam došao tako što sam se šetao gradom i uđem u jedan pet-shop da razgledam bez ikakve namere da išta kupim. Dva sata kasnije žena mi prebacuje kako me neće dugo držati i da će na kraju ona da brine o akvarijumu.

[x] Doubt Smile


O akvarijumu:

- 16l (40 x 20 x 20),
- Led trake koje sam koristio za farove, možda 15 lampi po .3W, 10-11 sati uključeno,
- 1/2 kvarcni peska, 1/2 sitan šljunak,
- Biljka Plasticus poliesterus,
- driftwood koji sam prosvercovao iz Grčke kao uspomenu na medeni mesec (bilo je i par slika, prve ćelije moje ćerkice, itd)
- Sijamski borac, dwarf plecostomus, par dana kasnije Rabbit Snail,
- grejač 100W (26 C), vazdušna pumpa sa filterom,
- menjam 1/3 vode na svaka tri dana, uvek u 3:33 PM radi prosperiteta novonastale zajednice,


P.S. već pravimo zajedničke planove za veći akvarijum.


Pozdrav, Dušan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2019 10:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Dusan1992




Registrovan: 08 Nov 2019
Poruke: 2
Lokacija: Vladimirci

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2019 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I fotografije naravno.

Sigurno ćete se zapitati kako sam tako dobar u fotografisanju svog akvarijuma. Tajna je u tome da se ne trudiš previše.

Borac DiCapri i puž Slonova Nost.
[img]https://photos.app.goo.gl/xvd9sWrHiTV58b1f7[/img]

[img]https://photos.app.goo.gl/2QF8ssZfWN6mBjba7[/img]

[img]https://photos.app.goo.gl/bG1t6bipFUWSKqhf9[/img]

Borac se hrani nebrendiranom hranom za ribice mesožderke (da se ne razmazi sa Pedigree granulama), puž jede samo šargarepu, dok tikvice, krastavac i kupus ignoriše. Muljaš čisti za njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prvo pa muško :) vuki016 Akvarijumi 4 Sub Maj 13, 2017 12:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvo Tanganjika iskustvo kaplarm Afrički ciklidi 95 Sre Jun 10, 2015 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda ribica, a prvo noviteti (Akvar... AkvarijumCentar Akvarijum Centar 17 Čet Jan 15, 2015 7:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvo iskustvo sa Corydoras-ima Eneus Tajson Razmnožavanje 31 Pon Mar 31, 2014 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobrodoslica novorodjenim gupikama i ... Ana zeka Guppy fun club 10 Čet Dec 12, 2013 12:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License