Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvo Tanganjika iskustvo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Multiji prebaceni u manji aq danas stigli Lamprologus Ornatipinnis, za sada svi na broju, zavukli se po skoljkama, ovi krupniji su malo hrabriji, uspeo da uslikam.


Image


Image


Image


Image


Image

I na kraju trenutni vladar akvarijuma.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 10:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma lepe ribe, svaka čast, srećno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe slike . I ja imam jednog kabadahiju tretocephalusa koji sve maltretira, bar je tako bilo dok im nisam stavio telmatochromis burgeone i julidohromis kalemie, malo ga je burgeon naučio pameti i objasnio čiji je koji nivo u akvarijumu. Sada je mnogo mirnija situacija čak i među tretocephalusima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do pre par dana jurio samo svoje a sad krenuo na nsve ostale ukljucujuci i ove male skoljkase e jedino kalvuse ne dira. Svi se trenutno zavukli po skoljkama jedino ovaj sto sam ga uslikao seta sam po akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Sep 27, 2015 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uu, super, svaka cast Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Sep 28, 2015 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravih da napisem ubaceni varibilichomis moorii 2 kom dobijeni za kusur po povoljnoj ceni Smile , jedini problem koji imam sa njima je taj sto nema sanse da ih uslikam. Evo i ovde da zahvalim prodavcu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Sep 29, 2015 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stiglo pojacanje.


Image


Trenutno brojnost Lamprologus Ornatipinnis manja za jedan, glavni osumnjiceni kalvusi. Nadam se da ce se na ovome zavrsiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Varibilichomis moorii lete u manji aq, isuvise agresije za moj ukus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam ispratio temu. Lepo je sve. Bravo
Interesantni su ovi skoljkasi. Kao stumpfovi gvire iz puzevih ljustura! Laughing
Kad budem dolazio kod Vlade, tvog komse, svraticu ako si kuci da vidim licno. Naravno i druge zivuljke, posto ti uvek imas raznoliki zivotinjski svet! Very Happy
Ovako kako izgleda, bas mi se dopada, i ova nana ti je extra. Samo to valjda i moze da prezivi u akvarijumu sa ciklidima! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Okt 11, 2015 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od dva Varibilichomis mooria manjeg sam uspeo da uhvatim a ovaj veci koji je u stvari nasilnik uspeo je da izbegne hvatanje, bar za sada. U sustini maltretira skoljkase i xenotilapie. Jovice dobrodosao si ako me zateknes kuci. Mislim da sa tanganjikancima mogu i druge biljke ali biotopski im nije tu mesto, ja ovu nanu ubacio vise zbog sebe a i zbog hemizma vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 04, 2016 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutna situacija u akvarijumu stabilna, malo se ucio na svojim greskama malo na tudjim.....Kao i uvek predlozi, kritike i pohvale dobrodosli.
Od riba trenutno su tu : Leleupi, tretocefalusi, combresicepsi, multifasciatusi i jedan julidohromis .

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2016 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super, samo napred, neka je sa srećom !!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace combresicepsi su maticni i mrestili su se kod coveka od kojih sam ih uzeo, kad sam ih ubacio u aq zenka na jednu stranu muzjak nasao neku svoju teritoriju i to je to, medjutim od juce ona se zavukla u neku vecu skoljku a on ispred tu pliva , napustio ono svoje mesto. Ona ne izlazi kad se hrana ubaci a on ne mrda odatle tj ne juri za hranom. Spremaju li se oni to za neki mrest ili im je to neko normalno ponasanje i da li je potrebno da ja nesto uradim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 7:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno su već bacili ikru, za nekoliko dana ćeš videti malce. Sa srećom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo ti je lep akvarijum,sve pohvale. Jel imas malih multija sa obzirom na tolike predatore? koji su compresicepsi u pitanju, mrestili su ti se cim cuvaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvo pa musko Dusan1992 Akvarijumi 1 Pon Nov 11, 2019 10:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 13000l Tanganjika - youtube Peku Razno 0 Sub Jan 19, 2019 5:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganjika identifikacija kaplarm Afrički ciklidi 6 Pon Apr 02, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganjika sardine nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Avg 29, 2017 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License