Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvo Tanganjika iskustvo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U stvari ona je vec 3 dana unutra, sto se tice multija nisu nesto specijalno ugrozeni , problem je sto ih imam malo a u mom gradu nema sanse da se nabavi bilo sta vezano za tanganjiku. A ja trenutno nemam vremena da odem do Beograda, pa eto cekam neku kombinaciju da iskrsne. I da u pitanju su gold head combresicepsi, barem su tako kupljeni.
Ukoliko mrest bude uspesan, malce prepustam sudbini i njihovim roditeljima ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 12:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

profiterole ::
Mnogo ti je lep akvarijum,sve pohvale.


Hvala Embarassed Embarassed Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2016 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzivkovic ::
Verovatno su već bacili ikru, za nekoliko dana ćeš videti malce. Sa srećom.

Zenka tek danas izasla "ispred" skoljke, muzjak i dalje strazari a male ne vidim jos uvek. Prvi put mi se mreste tanganjikanci pa ne znam kakve su im navike i " obicaji ".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2016 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno nece biti nista od malih prvih nekoliko mrestova.
Pusti ih da se malo uhodaju ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 15, 2016 12:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne zurim nigde, da napomenem da su se oni vec uspesno mrestili kod prethodnog vlasnika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Apr 11, 2017 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se osvrnem malo na ovaj "mrest" combresicepsa , od novembra do sad zenka je vise puta bila u skoljki po 2-3 dana muzjak je uredno strazario ispred ali od malaca nista e sad se prvi put desilo da muzjak udje u skoljku i izadje tek po koji put, cak i kad ih hranim njega nema. Pomislio sam da je uginuo , cero aq sam preturio da ga nadjem a on u skoljci.
Trenutno ovako izgleda, nije se pomerio vec sat vremena.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvo pa musko Dusan1992 Akvarijumi 1 Pon Nov 11, 2019 10:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 13000l Tanganjika - youtube Peku Razno 0 Sub Jan 19, 2019 5:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganjika identifikacija kaplarm Afrički ciklidi 6 Pon Apr 02, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganjika sardine nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Avg 29, 2017 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License