Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 puževi iz mora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo budućih stanovnika mog mora, da li trebaju da prođu neki poseban tretman?
Image
liče na nerite.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 6:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Pet Jul 18, 2014 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam bio ubacio neke iz hrvatske(tacnije volak je bio) pa mi ubio 3 turbo puza dok ga nisam izbacio iz aquariuma.zato oprez i lepo se informisi o svemu sto unosis
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puževi, Nerite, Dunavske Nerite dragang Tražnja 1 Sre Feb 16, 2022 3:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta doneti iz mora?? CristopherMoltisanti Korali i ostali Organizmi 4 Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi Dunavske Nerite za ribice ili ... chaosad Razmena 0 Pon Maj 10, 2021 1:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi sumi Tražnja 1 Pon Apr 12, 2021 8:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puževi amazonci Mello Tražnja 0 Pet Dec 25, 2020 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License