----------------------------------- Blue Sub Dec 12, 2020 8:23 am Puževi ----------------------------------- Pozdrav, ima li neko viška malezijskih (MTS) puževa, nekako sam uspeo da ih iskorenim? :D Oni mali, šiljati, što se ukopavaju u podlogu. Mogu i oni obični, spiralni, tačkasti, kako se već zovu, Ramshorn, nemam više ni njih. Kako, pojma nemam, nešto im ne prija. :) Hvala. ----------------------------------- Uros Kg Sub Dec 12, 2020 7:21 pm ----------------------------------- Imam brale kolko ti duša hoće, kako si ih istrebio daj recept ----------------------------------- Blue Sub Dec 12, 2020 7:57 pm ----------------------------------- Verovatno sam ih suviše ignorisao. :) Imam brale kolko ti duša hoće, kako si ih istrebio daj recept ----------------------------------- Uros Kg Sub Dec 12, 2020 8:40 pm ----------------------------------- Ako se ne javi neko ko ti je bliže, ja ću ti poslati u ponedeljak, nadam se da će izdržati po ovoj zimi ----------------------------------- Blue Sub Dec 12, 2020 10:52 pm ----------------------------------- Hvala puno, snašao sam se.