----------------------------------- Skybuffalo Ned Okt 20, 2019 11:38 am ----------------------------------- Mislim da nisi ono bas najsrecnije sve povezao.I ne znam zasto bi sam sebi pucao u nogu i smanjivao protok vode kroz filter. Koja je tebi uopste pumpa u akvarijumu? Ima li neki razloga zasto nije napunjen do vrha? Drugo ja bih ti preporucio da dodas jos jednu prelivnu cev vecih dimenzija iz akvarijuma u filter ili napravi od pvc.DA imas dve.Najveci precnik koji mozes da nadjes kad kupujes. Svi ti nivoi vode treba da budu isti.Nisi izgleda lepo slozio filter materijal ili ti se vec zapusio cim imas toliko manje vode u prvoj komori.Najbolje da nadjes ugao i da lepo slikas kako si to poslozio. Imas jos mesta i za filter materijal, napunuti to.Ako je kes frka ne mora da bude keramika i nesto, moze i obican sundjer.Bolje ista nego nista, dobra filtracija resava i problem algi i bolje uslove za ribe a i mozes vise da stavis vise riba. I cini mi se da ti voda ne cirkulise bas najbolje, da taj desni cosak ostaja slabije filtriran. I jel ti je voda malo zuckasta ili sam ja corav :D ? :D