Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pumpa za vazduh-delovi pitanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Byjac
Akvarista



Registrovan: 15 Jun 2010
Poruke: 10

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me dali neko zna ima li gde da se kupe gumeni mehovi za pumpu za vazduh,posto vidim da su na svakoj pumpi isti?
Znam da pumpe nisu skupe ali kod ovih kineskih,svako malo se pocepa taj meh i vec me nervira da kupujem citavu pumpu zbog toga.
Hvala za svaki savet Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 3:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odakle si? Za Novi Sad znam nekog ko popravlja takve stvari.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Byjac
Akvarista



Registrovan: 15 Jun 2010
Poruke: 10

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz Beograda, ali niko ne treba da mi popravlja pumpu:) Sam cu ako ima da se kupi negde ta guma, ja je nisam vidjao po radnjama u kojima se snabdevam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo je ranije u vecini radnji, ali obzirom da sada mozes da kupis celu pumpu za 200-300 dinara, ko ce da menja membrane...
Kupis lepo neku kvalitetniju pumpu, pa da vidis kako ce da traje... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pon Nov 01, 2010 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je cale menjao te membrane ali ne radi pumpa kao pre, bolje iskesiraj za nesto kvalitetno i miran si.
Ja vec par godina imam veliku Atmanovu i zadovoljan sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Byjac
Akvarista



Registrovan: 15 Jun 2010
Poruke: 10

PorukaPoslao: Uto Nov 02, 2010 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam Atmanovu (oznaka At-A6500) i mislio sam da cu da budem miran ,ali posle nesto vise od pola godine crkla je jedna strana.Zbog toga sam i napisao post.Znam da u Atman nije neki svetski mega-brend,ali mislim da je nisam jeftino platio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Uto Nov 02, 2010 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam jednu malu japansku pumpicu marke "Dragon" radi mi punih 20 godina, verovali ili ne, a gumica je i dalje ok. Potrebno je jednom godišnje rasklopiti pumpu, očistiti alkoholom čvrste delove, a gumenu membranu namazati glicerinskim uljem. Nema šanse da propadne, ako se čisti i održava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Byjac
Akvarista



Registrovan: 15 Jun 2010
Poruke: 10

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aca77 ::
Ja imam jednu malu japansku pumpicu marke "Dragon" radi mi punih 20 godina, verovali ili ne, a gumica je i dalje ok. Potrebno je jednom godišnje rasklopiti pumpu, očistiti alkoholom čvrste delove, a gumenu membranu namazati glicerinskim uljem. Nema šanse da propadne, ako se čisti i održava.


Eto,to sa uljem nisam znao,to je vec koristan savet:)
Ali ipak je to japanska pumpica:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License