Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Punjenje boce za co2 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna informacija, gde mogu da napunim bocu sa co2 u Beogradu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 5:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vatrogasni servis neki, ja kod vatrogasaca punim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes i u nekoj od firmi koje se bave tehnickim gasovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se menja boca, onda može na više pumpi u gradu, ali ja hoću da napunim bocu, a to sam pronašao samo u Krnjači i to tek u poedeljak. Sad Ipak hvala na odgvorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam bocu od 2kg(3l) i ne bih je menjao nikada u zivotu za njihove raspade, obzirom da sam je kupio novu, pa sam punio u Messer-u, a znam da moze i u Kryogas-u i jos po negde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima punjenje boca u Zemunu,ne znam tacno kako se zove firma ali tu je preko puta moje kuce,ja tu punim i zadovoljan sam,700 dinara je punjenje 5l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koje boce mogu za co2 i na koliko bara se pune?
koliko otprilike vama traju boce
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam neki su prepravljali boce ali ja se sa tim nebi igrao,a meni je boca od 5l trajala 5 meseci ali je pustala na ventilu, mislim da ce posle zamene istog trajati duze...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 3:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mene interesuje da li u boce co2 koje se koriste za aq moze da se puni sa gasom koji se puni u automobile?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitas zato sto hoces da ubacis tu bocu u auto kao rezervoar ili bi da hranis ribe TNG-om?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

co2 nije isto sto i propan-butan (TNG)za domacinstvo ili automobile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Krio gas pumpa, doneses tvoju bocu daju ti drugu punu, ako hoces bas tvoju da zadrzis onda u Krnjaci isto kod njih Krio gas
@vorens? kako mislis CO2 i TNG Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 boce PAN Ostala oprema 6 Uto Nov 27, 2018 11:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trajanje co2 boce jajzy Ostala oprema 0 Ned Feb 28, 2016 9:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoć u vezi boce sa CO2 ivojovo Uradi Sam (DIY) 8 Uto Jun 16, 2015 3:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Redosled ventila, regulacija CO2 boce cvelegoa Ostala oprema 11 Sub Apr 05, 2014 8:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License