Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 puzevi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ne mogu biti stetni po ribe ali mogu da ti jedu biljke ako imas pravo bilje u akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 6:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa moguce,al nisam ga do sad primetio. Tamne je boje,evo sad ga trazim i ne mogu da ga vidim jer se skroz stopio sa kamenjem,a inace i bas je mali.. Hteo sam da ga slikam al ne mogu da ga nadjem sad nikako Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

misoo83 ::
Mislim da ne mogu biti stetni po ribe ali mogu da ti jedu biljke ako imas pravo bilje u akvarijumu

ja imam u kozicnjaku gomilu ogromnih ramshorna i malezijaca i biljkama nista ne fali...
Mislim da su ti mitovi o puzevima koji tamane bilje nastali tako sto su ljudima biljke propale pa su puzevi pojeli otpad, posto se hrane "mrtvim" liscem i drugim otpacima.
A moguce je i da je to prica koju serviraju prodavci da bi nekome uvalili botiju da im potamani te "zle puzeve".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike tog puza,slika je malo mutna ali nadam se da ce posluziti ( inace za jednog puza,bas je brz ) Smile
I bezi od svetlosti ( ako vam to nesto znaci ) .
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ti puzevi nejedu biljke cistaci su......
neki ih nevole jel se brzo razmnose i nisu ba lepi i zanimljivi....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno Physa sp., ali se sa slike nista ne vidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obican barski puz, jako zastupljen po barama kod nas...
mi ga imamo u svim aq, ukoliko ima bilo kakve hrane ili trulog lisca nece dirati biljke...
jako se brzo krece po staklu ima ga u dva varijeteta, tamno braon sa braon stopalom i zuto zlatni sa belim stopalom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ovaj Smile
Bio sam danas u pet shopu i kupio ovakva dva puza,mada od kako sam ih doneo,mislim da mrdnuli nisu.. Tj.dok ovo kucam ovaj jedan daje znake zivota Very Happy
Jesu li ovi puzici OK ? Nisu neke stetocine ili sl. ?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to su jabucari...imao sam ih i ja al su mi riknuli bili su bas matori...nisu stetocine odlicno ciste i najvise su aktivni nocu preko dana dremaju....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jan 14, 2011 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To onda i objasnjava sto se mrdnuli nisu Smile
Hvala Neco.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesu ti narasli jabucari ?? Smile meni su u starom akwariumu izdzigljali poprilicno . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad88
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 127
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene ovi puzevi ne staju idu po staklu po podlozi ja ih nikad nisam video da stoje na jednom mestu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nenad88 ::
kod mene ovi puzevi ne staju idu po staklu po podlozi ja ih nikad nisam video da stoje na jednom mestu Very Happy

to je klasicno ponasanje Laughing samo kad spavaju se sklupcaju Smile + odlicni su cistaci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puzevi NS Cvrc Tražnja 0 Sub Apr 29, 2023 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni obicni bladder puzevi - Phys... UrosB Tražnja 0 Ned Jul 11, 2021 9:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Cherry kozice i Helene puzevi nikouro Ponuda 9 Pon Maj 31, 2021 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License