Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 puzevi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hteo bih da oformim akvarijum koji bi najwise bio zastupljen sa puzewima pa me zanima koje swe wrste mogu ubaciti i gde ih mogu nabaviti u beogradu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 4:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po mom misljenju dobar bi ti bio amazonac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja planiram vise wrsta pogledao sam slike ubacio bih i njega nesmeta wise wrsta zajedno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amazonaca ima svuda, relativno se lako razmnozavaju (ako imas par) ali nisu previse atraktivni. kod ace u akvarijum centru imas neretine, one su cool skroz i po bojama i svemu, ali se razmnozavaju u slanoj vodi, imas helene - one jedu ostale puzeve.
maleziske takodje mozes lako da nabavis zivorodni su i ako imaju dovoljno hrane razmnozavaju se kao korov.
ostali mali crni mislim da te ne zanimaju ima ih dosta razlicitih vrstahihhi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a gde aca ima akvarijum centar?
neretine ziwe u slanoj vodi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet si stavio temu tamo gde ne treba, pomereno u Ostali stanovnici...
Nerite mogu da zive u slatkoj vodi, ali slana im treba za uspesno razmnozavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izwini:-(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas mozes naci Melanoides tuberculata, Ramshorn snail,tkz.amazonci, Clea hellene, Nerite. Prve dve vrste nadam se mozes dobiti i na poklon od vecine akvarista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Dec 04, 2010 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sve vrste su mi ok sem helena posto jedu ostale puzeve i planiram sve vrste i da nadjem...za sada imam samo jabucare al bih molio ako neki clanovi znaju gde da nadjem ostale vrste nek jave...


nigrose nema vise (w) Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima viska malezijaca za poklon,a da je iz Bg? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Dec 05, 2010 1:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja, pokusavam da ih iskorenim vec duze vreme ali sam siguro smanjio njihov br, pobacao sam sigurno preko 100...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Dec 07, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

edit by chicaan

dogovor za viđanje i sastajenje preko pp-a Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Manic
Akvarista



Registrovan: 30 Jul 2010
Poruke: 83
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 15, 2010 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta je bacati buzeve - evo ja bih udomio par komada (amazonaca ili nekih drugih). Ako neko iz NS "cisti" svoj aq. nek mi javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi da vas pitam nesto.
Nasao sam neko kamencice pored reke,otkuvao ga u slanoj vodi i ubacio u akvarijum i sad vidim da je tu bio i jedan puz,jer def.nisam imao puzeve u akvarijumu. Moje pitanje je da li neki puzevi mogu biti stetni po zivi svet u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jan 13, 2011 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako izgleda taj puz? Ne verujem da bi preziveo kuvanje, mozda si doneo njihova jaja na biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puzevi NS Cvrc Tražnja 0 Sub Apr 29, 2023 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni obicni bladder puzevi - Phys... UrosB Tražnja 0 Ned Jul 11, 2021 9:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Cherry kozice i Helene puzevi nikouro Ponuda 9 Pon Maj 31, 2021 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License