Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 razlika izmedju hranljive podloge i drugih dodataka... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zemunac
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 25

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba da zasadim ovih dana još nekoliko biljaka u akvarijum gde imam podlogu samo od sitnih kamenčića.do sada su mi biljke rasle odlično,dodavao sam tablete koje idu pod koren i tečna đubriva.osvetljenje mi je 90 w na 120 l(sve su kvalitetne akvarijumske neonke).konačno i moje pitanje je dali mi se isplati da rasformiram ceo akvarijum i napravim hranljivu podlogu od početka ili su tablete i tečna djubriva dosta za kalitetan rast biljaka.takođe koja je razlika u kvalitetu kupovne hranljive podloge i podloge od zemlje za cveće,kvarca i tako tih varijanti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 7:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma jok, kakvo rasturanje, ako sve funkcionise tako kako je, zasto bi se zezao i rizikovao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
iva
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 55
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se sa Plavim, ne valja mnogo cackati oko biljaka, u smislu cestog presadjivanja, pa i na kontu kvalitetnije podloge. Ja sam tako uradio, rasformirao, stavio Tera magmu i posadio bilje ponovo, ali dok se primilo i pocelo da raste, proslo je puno vremena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasto bi sta dirao ako ti sve lepo raste Very Happy ,ja kod mene samo dodajem sera florena i prezadovoljan sam i imam 6-7 cm kvarca i biljke za sada dobro rastu .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali sta je inace bolje, jeftinije, kvalitetnije...? Hemija (konkretno Easy-life ProFito u komb. sa Easycarbo)
Ili hranljiva podloga primer Terra Magma ili neka koja je namenjena bas za aq Sera proizvodnje...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Ned Okt 31, 2010 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naj bolje je kombinacija ,hranljiva podloga + hemija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor podloge Salvatoree Početak u akvaristici 3 Uto Sep 22, 2020 11:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno par litara podloge Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 15, 2018 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License