Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 razmnožavanje guppya Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav, jučer sam kupio 4 ženke i 2 mužjaka i stavio ih u akvarij. Dvije ženke su jučer cijeli dan imale neku crnu točku na kraju trbuha, a kako sam bio budan do nekih 3 sata ujutro primjetio sam da više nemaju te crne točke. Sada im se opet pojavila pa ne znam da li to tako ide kod njih????? Još jedno pitanje.... svi guppyi su dobro ali njih 5 pliva u jatu i drži se zajedno osim jedne ženke koja je uvjek negdje na drugom kraju akvarija. Malo uđe u jato, ali većinom je van njega. Ne znam dal je bolesna jer normalno pliva i normalno jede????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 2:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e da, zaboravio sam napisati da je ta ženka najmanja od svih njih..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa vidi,ukoliko im je veliki stomak...moguce da su skotne...i da se omrestile...a sto se tiche te guppy sto je cas u jatu cas van jata nema veze...ja msm da je to samo stvar karaktera...ukoliko se normalno ponasa nemoj je diratu ni brinuti sto se tice toga
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni je jedan ženka uvjek bila van jata! i na kraju je umrla. e do čega je to?
ja ne znam!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Hrva1986
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Jun 2011
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2011 6:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo im je zadebljan trbuh, ali ništa pretjerano. budem pricekao par dana pa cu vidjeti. danas mi se čini da se ta guppy koja je bila odvojena počela sve više približavati jatu jer sad stalno ide za njima. mislim da je ipak do karaktera jer tu i tamo zna svaka na svoju stranu pa se ponovno sastanu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmnožavanje japanki i Koi šarana nemanjask Razmnožavanje 3 Sre Nov 07, 2012 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nekoliko mojih guppya Bojan Guppy fun club 10 Ned Nov 27, 2011 8:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Razmnožavanje riba djordjije Razmnožavanje 1 Ned Maj 03, 2009 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License