Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmnozavanje Barbusa - Potrebni Saveti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ivan Bg




Registrovan: 22 Mar 2016
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2016 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Potrebni su mi saveti u vezi razmnozavanja Barbusa. Imam 4 Zelena i 4 Tigrasta barbusa. Kod jedne zelene je stomak primetno veci i siri nego kod ostalih (3x veci) , moja predpostavka je da nosi ikru. Imam mrestilicu u koju sam ubacio parce one gradjevinske mrezice za izolaciju na 3cm od dna. Da li da odvojim tu zenkicu i jednom muzjaka u vec spomenutu mrestilicu? Aq 50l , Grejac 100w, Hang On filter HF-060, Rasprsivac. Stanovnici : Molli, Neonke, Trihogasteri, Barbusi, Zebrice, Ksifoi, Bicolor, Skalar, Tetre, Cistaci, Crna ajkulica (ne znam tacan naziv). Od biljaka samo Cladophora aegagropila , Ostalo su Vestacke visoke i niske biljke. Svi saveti su dobrodosli. Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2016 2:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni mikro crvi DonderionBerik Tražnja 1 Pon Jul 18, 2022 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License