Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Red cherry Shrimp sa smedjim [video] Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2015 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
Da vam predstavim svoje kozice, prije svega imam dva akvarijuma.
U jednom od 120l su kozice sa ribicama (Rasbore), a u drugom 20l su samo kozice koje pokusavam razdjeliti smedje i crvene ali tesko mi ide, prebrzo se razmnozavaju Very Happy Very Happy Very Happy

1. Video je sa Nikon D3100 Extension tube, prvi pokusaj (Napokon da snimam close up)

Link


2. Video je hranjenje kozica sa prokuhanim špinatom, tako brzo jedu i toliko ga vole da ih je smijesno gledati Smile [close up sa extension tube]

Link


3. Video je bez extension tube sa objektivom 18-55mm - akvarijuma od 120l

Link


4. Video je generalno akvarijum od 120l sa svim stanovnicima, mada sam prije par dana uradio renoviranje, vise nema ogromnog panja sa desne strane.

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 26, 2015 12:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2015 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako nemas truncice alge u akvarijumu,odaj nam tajnu ?inace zanimljiv snimak mogu ti reci i sve sto ide uz njega Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jul 27, 2015 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefan062 ::
kako nemas truncice alge u akvarijumu,odaj nam tajnu ?inace zanimljiv snimak mogu ti reci i sve sto ide uz njega Smile

hvala Smile Volio bih i ja znati recept Very Happy Imao sam davno koncaste zelene, otkad sam je sanirao sa tecnim co2 i ubacivanjem puzica (barski i trumpet), a izbacio helenu, pretpostavljam da sad oni drze balans. Ko ce ga znati tacno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Avg 16, 2015 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nova rasvjeta za kozice Smile

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Avg 23, 2015 6:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novi update kozica uz malezijske trumpet puzice

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Avg 23, 2015 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neverovatno koliko dobar aparat i kakav je to kvalitet slike, prosto vredi svaku paru. Svaka cast za akvarijum i za snimak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Avg 23, 2015 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od ovog korisnika je meni došla Rotala i zauzelaa pola akvarijuma hahhaa Smile Takođe i Java Moss Smile
Svaka čast komšija Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Avg 24, 2015 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam Smile
Mirche01, kad budes dolazio u Sa. da preuzmes jos Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 30, 2015 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xal3n sa kojim si aparatom ovo snimao? stvarno je ispalo prelepo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Avg 31, 2015 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xal3n ::
Hvala vam Smile
Mirche01, kad budes dolazio u Sa. da preuzmes jos Smile


Naravno da ću dolaziti do godine Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novi video Smile
Freshwater Shrimp Aquarium [Close up - Macro]
[youtube]https://youtu.be/6q_jcy0Z38U[/youtube]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novi video Smile
Freshwater Shrimp Aquarium [Close up - Macro]

Link


Nema edit ... ccc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlične kozice , odličan video , svaka čast Wink
Imal rotale i jave mosaa Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Sep 17, 2015 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uuu, odlicno, prodajes li java moss?
Ako prodajes javi se na pp.
Kozice su ti super Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
xal3n
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2013
Poruke: 19
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Sep 18, 2015 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam Smile
Trenutno imam nove ideje da pokrenem i 3i akvarijum koji ce biti prekriven kamenjem sa java moss i naravno pun kozica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupujem Red Cherry kozice NS uki01 Tražnja 0 Sre Mar 30, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Cherry kozice i Helene puzevi nikouro Ponuda 9 Pon Maj 31, 2021 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crystal shrimp - kozice joniko Tražnja 0 Pet Apr 16, 2021 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red cherry kozice Uros Kg Ponuda 1 Sre Dec 02, 2020 8:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red cherry ili sakura red Uros Kg Ostali Stanovnici 1 Ned Nov 29, 2020 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License