Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Red Moor koren Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Jan 27, 2014 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio bih (pošto nemam ništa da menjam Very Happy ) Red Moor koren. Da objasnim situaciju, kupio sam jedan manji koren u Akvarijum centru, i hteo bih još jedan srednje veličine, da bude sa druge strane, lepo bi došao veći sa druge strane. Mislim da imam Red Moor, takav sam video na internetu, tj na slikama, i mislim da je to taj. Ako ima neko da proda, najbolje bi bilo da okači sliku ovde. Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 27, 2014 4:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrusi jedu red moor panj fudokan Ribe 2 Sre Nov 10, 2021 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nana koren Uros Kg Biljke 1 Pon Avg 17, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red moor wood, dva panja, veći i manji geronimo Ponuda 4 Ned Maj 24, 2020 11:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red moor panj Stefanbgd Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 12, 2019 3:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red Moor Aco83 Početak u akvaristici 30 Pet Mar 16, 2018 7:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License