Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 REEFROOM Distributeri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
igoRR
Akvarista

Registrovan: 25 Nov 2011

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Idemo korak dalje Smile

Kao pokretac sirenja svesti o morskoj akvaristici i stvaranja trzista morske akvaristike kod nas u zemlji, mogu da kazem da je moj posao uspesno obavljen, ovo je sesta godina od kako sam sebi zadao zadatak da nesto uradim kod nas po tom pitanju i na moju veliku radost rezultati su i vise nego ocigledni Smile
Mogu da objavim da smo konacno obezbedili sva moguca dokumenta za distribuciju morskog sveta i mislim da je vreme da se Morska Akvaristika jos vise prosiri na nasim prostorima i tim povodom trazim distributere koji bi svoj posao prosirili sa Morskom Akvaristikom i u svojim prodajnim objektima imali morske organizme, morske ribe i svu potrebnu opremu i preparate za morsku akvaristiku obezbedjenu od strane nase firme REEFROOM Serbia DOO koja je osnovana 2011godine

Svi koji su zainteresovani da u svoj prodajni program uvrste i Morsku Akvaristiku dobice svu potrebnu podrsku u vidu edukacije i sirok asortiman organizama i pratece robe za prodaju
A za REEFROOM distributere ce biti obezbedjena i polica za smestaj organizama i potrebna oprema za odrzavanje istih i naravno maksimalna podrska i edukacija u svakom momentu sa moje strane ili nekog iz nase ekipe

Ako se omoguci dovoljno dobra mreza distributera REEFROOM Akvarijum Studio bi prestao da radi maloprodaju (Sto realno nikada i nije bila moja zamisao ali zeleli smo svima da izadjemo u susret i na bilo koji nacin omogucimo bavljenje ovim predivnim hobijem, jer niko drugi ovo do sad ne bi uradio i nikada ne bi smo imali iole razvijenu Morsku Akvaristiku u Srbiji) ali nastavlja i dalje sa jakim promovisanjem Morske Akvaristike, edukacijom akvarista i istrazivackim radom na svim poljima vezanim za Morsku Akvaristiku

Od Septembra 'REEFROOM Akvarijum Studio' se seli na novu lokaciju i nastavlja sa radom kao izlozbeni Studio u kom ce se izradjivati gotovi i uredjeni Akvarijumski Sistemi i kao do sad vrsicemo usluge odrzavanja i rentiranja akvarijuma
Naravno nastavicemo sa istrazivanjima na polju morske akvaristike, povecati uzgojne kapacitete korala i svih drugih morskih organizma sa ciljem da stvorimo sto jednostavnije i bolje uslove za njihov zivotni razvoj

'REEFROOM Serbia DOO' ce se baviti proizvodnjom, uvozom, izvozom i distribucijom organizama i svih potrebnih stvari za morsku akvaristiku

Konkretnih pravila jos uvek nema sve je stvar dogovora Smile

S'poštovanjem
Igor Mirović

Owner/Director - Akvarijum Studio REEFROOM
Mob: +381 63 215 515
WebSite: www.reefroom.rs
Facebook: https://www.facebook.com/pages/Reefroom-Morski-Akvarijum-Studio/286980861361147
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Jun 29, 2015 5:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka FAUNA MARIN u REEFROOM - u ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 1 Čet Jul 06, 2017 3:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ZETLIGHT u REEFROOM- u ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 1 Pet Jun 23, 2017 3:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REEFROOM uvoz novembar/2016 ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 0 Sre Nov 09, 2016 1:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Reefroom spisak riba i rakova ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 0 Sre Jul 27, 2016 1:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Distributeri Tropica proizvoda u Srbiji Aquashop Aquashop 0 Čet Mar 10, 2016 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker