Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ReefrooM morski akvarijum na sajmu "Svet Lepote" Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ReefrooM Servis
Akvarista

Registrovan: 23 Dec 2013

PorukaPoslao: Sub Mar 15, 2014 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ReefrooM je jedan od izlagaca na ovogodisnjem sajmu "Svet Lepote" u Beogradskoj Areni.
Ako budete posetili sajam sa svojom lepsom polovinom, potrudili smo se da i vama ulepsamo dan.

Fotografije akvarijuma koje postavljamo su napravljenje odmah nakon punjenja vodom, tako da je voda idalje malo zamucena, ali cemo postaviti i fotografije sa ribama, cim se akvarijum malo stabilizuje.

Uzivajte.

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sub Mar 15, 2014 12:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ReefrooM Servis
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Mar 15, 2014 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Poslednji izmenio ReefrooM Servis dana Sub Mar 15, 2014 11:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
ReefrooM Servis
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Mar 16, 2014 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum na sajmu, drugi dan.

Image

Poslednji izmenio ReefrooM Servis dana Ned Mar 16, 2014 11:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
dachacezar
Akvarista

Registrovan: 05 Jan 2014

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Igore kapa dole, za smelost i za akvarijum koji se nalazio na sajmu. Jedini si koji je smeo da se upusti u sve to Bravo . Igrom slucaja radio sam jedan stand tamo i ako mi verujes a imam i svedoka, u petak smo tamo dosli i poceli sa radom. Svugde staklo, reflektori lepe devojke itd a nikome od izlagaca da padne na pamet da angazuje nekog sa akvarijumom da ulepsa stand i meni sine ideja za to ali sam ja ipak pocetnik i nije mi ni padalo na pamet da predlazem to, i nemam akvarijum za te stvari ali sam ipak popricao sa arhitektom o tome. Kad posle toga vidoh tvoju postavku na forumu i opet kazem skidam kapu jer stvarno treba imati hrabrosti i svega ostaloga da se napravi stand sa akvaristikom. Evo i ja cu postaviti vneke slike sa sajma ali kasno slikane i losijeg kvaliteta nego tvoje. Ono sto oko vidi bilo kakva kamera nemoze verujte mi na rec

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Steta sto nisam poneo aparat a znao sam da se akvarijum nalazi tamo Crying or Very sad Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista

Registrovan: 25 Nov 2011

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala! Ali stvarno, ovi akvarijumi ne mogu da se docaraju nikakvim snimkom, uzivo to izgleda totalno nestvarno, cak i meni koji se toliko dugo bavim ovim, iznenadio sam se svaki put kad sam usao u arenu Smile

Poslednji izmenio igoRR dana Pon Mar 17, 2014 10:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
_Petar_
Akvarista

Registrovan: 31 Dec 2012

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i ja da posvedocim da je akvarijum bio pravi raj za oci, kada se vidi uzivo. Toliko zivih detalja, a opet savrsen sklad i prava prirodna harmonija. Svi su se trudili da svojim proizvodima privuku posetioce, medjutim Igorov akvarijum je ipak bio naj privlacniji stand na citavom sajmu. Voleo bih da pozelim Igoru da vidimo njegove akvarijume sve vise na javnim izlaganjima, ali sam svestan koliko truda i zalaganja treba za samo jednu postavku.
BRAVO IGORE!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ReefrooM Servis
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Mar 17, 2014 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I za kraj...

Image
Image
Image
Image
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovo" ali stvarno" malac Početak u akvaristici 2 Ned Apr 22, 2018 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Trigon 350 by Akvarijum Centar AkvarijumCentar Akvarijum Centar 0 Uto Apr 17, 2018 11:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvarijum 60 litara mangaboy Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Apr 01, 2018 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobio sam akvarijum Zupljanin Početak u akvaristici 24 Sub Mar 31, 2018 2:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tanganyika prvi put - Neolamprologus ... NEBOJSA4 Afrički ciklidi 0 Pon Mar 19, 2018 12:15 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker