----------------------------------- Tiger barb Sre Maj 04, 2016 10:07 pm ----------------------------------- Boki prijatelju (Anboy), Hrana je mislim originalno iz USA ali je ima svuda po svetu. Taj sajt sam stavio samo kao primer jer mislim da je na njemu prikazano vise vrsta hrane (ciklidi, tetre, lepljivci itd..) a inace je u USA jeftinije nego po Evropi. Slazem se da bi bilo skupo da se tako nesto koristi u odgajivacnici, pre za hobiste kao dodatna hrana a ne jedina/osnovna. Ono sto mi se dopada kod nje jeste kompaktnost, dugo ostaje u vodi u obliku gela i ne raspada se. Svi smo mi pravili neki domaci mix sa zelatinom ali ne znam da li je neko postigao tako dobar rezultat. Ako jeste, bilo bi lepo da ga podeli sa nama, mozda mnogo vise zelatina, hm. Pokusao sam da napravim nesto sto sam video na youtube, neka slicna varijanta gel hrane u diy izvedbi ali nisam dobio rezultat kao u tom tutorijalu.. I meni bi bilo lepo da dodjem do istog rezultata u diy varijanti pa da ustedim novac i kupim nekog lepljivca umesto hrane ;)