Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Riba ribi grize rep... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam isti problem vec duze vreme, naime, nestaju mi ribice.
Tako je sve pocelo i posle toliko vremena citanja i ucenja ja vise neznam sta da mislim.
Nestaju mi neonke, blek moli i gupike. Dok sam imala borca sumnjali smo da on napada gupike, sad vec duze vreme nemam borca a gupike i dalje nestaju. Dok su male i dok ih cuvam u malom akvarijumu sve je ok, cim ih prebacim u veliki akvarijum, nastradaju jedna po jedna. I nikad ne nadjem mrtvu ribicu, jednostavno nestaju preko noci. Da li neko ima ideju sta se desava?
Od ribica imam: neonke, jednu blek moli, 4 gupikanera (trenutno), 2 pangasijusa, 3 botie, 1 ancistrus, 2 plekostomusa i coridoruse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki su pangazijusi? Ako neko mozda pojede ribu onda to moze biti jedino on odnosno oni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali mozes da stavis sliku pangazijusa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce i plekostomusi i ancistrusi da pojedu ribu koja kad ugine padne na dno i to sa zadovoljstvom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad ugine da ali ovde je rekao bih nesto drugo u pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A mozda i pangazijus sladi malo dusu Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa jedan je ogroman (preko 15cm), drugi malo manji. Ali izgledaju tako miroljubivo. Po ceo dan se kriju, leze, samo su nocu aktivni... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Maj 16, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda je bas taj veliki sladokusac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pon Maj 17, 2010 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pangazijusi definitivno, jednom ortaku su pojeli platike...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Pon Maj 17, 2010 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali on cak nema jedno oko a ja imam jos 3 gupike! Jao ubicu se! Pa gde cu ga, mislim ih.. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zašto se riba razboli? LouzaWeah Bolest 3 Pon Apr 26, 2021 8:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ime riba ? Trifke98 Afrički ciklidi 1 Čet Apr 08, 2021 10:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License