Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ribe za pocetnike?? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje ribe mogu ziveti bez grejaca(imam filter)i da su lako prilagodljive oaim borca i japanki
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 9:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 10:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To može da zavisi i od temperature prostorije u kojoj ti je akvarijum. Ja imam akvarijum od 40l i nemam grejač, a držao sam razne vrste riba.
Međutim u sobi u kojoj je akvarijum je grejanje odlično preko cele zime tako da se grejač i kad sam ga imao nije nikad uključivao. Ali ako to nije slučaj sa tvojom prostorijom onda zaista treba da potražiš samo vrste koje mogu da podnesu hladniju vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sobna temp preko zime mi je 24+stepeni a i sad leti nije nista hladnije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi razmisljao da otvoris samo jednu temu u odeljku "pocetak u akvaristici" jer ovako bunis svakoga ko udje na forum.
Zamolila bih nekog od admina da sve andrijine teme uklopi u jednu, i ako moze da ih premesti tamo u pocetak u akvaristici, pa da ti lepo pomognemo ko ljudi, jer ovako je trenutno sve konfuznoooo. Ne znam vise ni sta si pitao, ni sta su ti odgovorili, nistaaaa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"da su lako prilagodnjive" - je malo nezgodno reci, svaki akvarijum treba imati optimalne uslove za rast i razvoj ribica i biljaka, ciklidima trebaju vece temperature, ako ti termometar u akvarijumu pokazuje 24 i vise(zbog grejanja postorije), onda ti ne treba grejac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljcice za pocetnike Sanja Ignjatov Tražnja 0 Ned Mar 17, 2024 7:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License