----------------------------------- AquaWolf Čet Jun 30, 2016 11:17 pm ribice i biljke ----------------------------------- ljudi treba mi pomoc. moze li mi neko iskreno reci koje biljke da kupim a da mi ksifoi ne rastrgaju? ovde u Kikindi kod mene u pet shopu se kao cude sto mi je ksifo vec pojeo par biljaka,bukvalno ih raskomadao, a ja mislim da su mi to namerno uvaljivali jer znaju da sam pocetnih u akvaristici. zelim ubiljen akvarijum ali mi se ne da....hvala unapred na odgovorima :) ----------------------------------- AquaWolf Čet Jun 30, 2016 11:19 pm ----------------------------------- u pitanju je biljka Egeria densa cisto da znate o cemu pricam ----------------------------------- AquaWolf Čet Jun 30, 2016 11:22 pm ----------------------------------- i Echinodorus rose...ta je jos uvek citava...a prvu su mi smlatili za dva dana...od dve biljke ostalo pola... :P ----------------------------------- gotika Čet Jun 30, 2016 11:53 pm ----------------------------------- bilo koje biljke koj nemaju tanke i nezne listove ----------------------------------- Mark Pet Jul 01, 2016 12:09 am ----------------------------------- Jel hranis ti ribice? salim se, verujem svakako da imas slabo osvetljenje i bez podloge, nabavi anubias nane, malo su skuplje ali neces pogresiti, odgovoraju im svi uslovi ne sade se vec ih vezes na kamen ili panj. ----------------------------------- AquaWolf Pet Jul 01, 2016 6:30 pm ----------------------------------- Mark,dobro mi je osvetljenje i imam i podlogu....ksifo mi rasturi gornji deo biljke....a jedu brate kao svinje da imam u akvarijumu,veruj mi i to 7 vrsta hrane mixujem..... ----------------------------------- AquaWolf Pet Jul 01, 2016 6:31 pm ----------------------------------- Poslusacu za nane ;) hvala ----------------------------------- AquaWolf Pet Jul 01, 2016 6:31 pm ----------------------------------- Hvala Gotika na savetu ----------------------------------- jecham Pet Jul 01, 2016 9:57 pm ----------------------------------- Valisnerija - laka za održavanje, povoljna cena(potraži malo po oglasima) i meni je ksifoi ne diraju. ----------------------------------- AquaWolf Sub Jul 16, 2016 1:21 am ----------------------------------- ima li neko valisneriju na prodaju? ja sam iz ki a ovde imaju razredjene primerke rainforesta i po duplo vecoj ceni prodaju....:P ----------------------------------- cecam Sub Jul 16, 2016 11:29 am ----------------------------------- Naruči od Rainforesta, nećeš se pokajati. Ako su već toliko proždrljivci, obrati pažnju na biljke za ciklide (imaš na njegovom sajtu posebno izdvojene). Tim biljkama sigurno ne mogu ništa. Srećno! ----------------------------------- AquaWolf Sub Jul 16, 2016 11:38 am ----------------------------------- Vazi. Hocu. Hvala na savetu i odgovoru :)