Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rio 125 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drugari za komentar i povratnu informaciju.
@Popaj-slazem se sa tobom,kada je pozadi suvise visoko gubi neki svoj smisao cela postavka u ovoj kombinaciji,uz to mnogo slabija cirkulacija vode i manje svetla,manje prostora za ribice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Maj 08, 2014 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

novo stanje
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 08, 2014 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predivno bilje, a i aq se bas uklopio u ambijent. Svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Maj 08, 2014 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Maj 09, 2014 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

manastiriste ::
Predivno bilje, a i aq se bas uklopio u ambijent. Svaka cast


Hvala drugar Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2015 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam dugo kacio...ama bas nista novo,osim tri ,,rama,, Very Happy
Napravi nedeljnu zamenu vode pa opalio koju,sta pametnije raditi dok napolju lepo veje sneg Very Happy
Posle dve godine i mesec dana od formiranja postavke,postao sam tezak mazohista,uzivam u svakoj promeni vode i ciscenju akvarijuma Very Happy
Mozda je vreme za nesto novo,ali vrag ce ga znati kad...
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2015 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sta da se kaze, prelep akvarijum...
Jednom kad se covek navuce na akvaristiku, tesko se skida Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Jan 05, 2015 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Savršeno, odličan snimak i radno okruženje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno, obožavam kada ovako izgleda akvarijum, pomalo divlje ali uredno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam drugari Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno izgleda!
Da li si menjao filtraciju ili i dalje koristis fabricki filter?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako ono kazu - samo nahrani i nista ne diraj !!!
Predivan akvarijum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

igla ::
Odlicno izgleda!
Da li si menjao filtraciju ili i dalje koristis fabricki filter?

Hvala Very Happy
Ne nisam menjao,filtracija je njegova fabrička,mada sam gresku napravio u samom startu kao i svaki početnik pa sam ga opteretio sa
količinom riba,nekako to nadomestim svojim radom i higijenom u samom akvarijumu...ali to samo moja kičma zna kako joj je Very Happy
valjda se primeti moj trud s obzirom da je akvarijum star preko dve godine sada Very Happy
Filtere perem posle svake sedmične zamene vode kompletno sve,pod česmovačom(znam da se većina neće složiti sa ovom konstatacijom)
u početku sam i sam bio skeptik ali posle mišljenja i po meni dobrih argumenata čoveka koji je mikrobiolog(koji me je zainteresovao i za ovu tematiku) pa sam i to proučavao-da tačno je da će hlor i hloramid ukloniti deo bakteriske populacije ali neće napraviti nepopravljivu štetu našem sistemu naročito ako imamo dosta sintetičkih medija gde se bakterije mogu zaštititi od negativnih uticaja istih,čak i uticaj koliko dugo su izložene njima(hlor,hloramid),kako naši ljudi kažu dok neprobaš neznaš Very Happy ...evo to radim preko dve godine,i sve je ok bogu hvala(nemože biti slučajnost)Daleko veću štetu po meni pravi hrana koju stavljamo u akvarijum od čistih filtera Very Happy
Malo mi reaktor uguši protok vode i utiče na samu filtraciju,jer se desi da nagomila gasa u samom filteru,ali se dovijam nekako pa i to premostim.
Staurogyne repens mi je jako zahvalna biljka prednjeg plana,ali čestim trimovanjem se zna dobro zgusnuti i formirati fin ,,tepih,,koji je lep samo za oči ali nikako za održavanje Very Happy naročito kada bočni izdanci krenu da rastu horizontalno,raj za gomile i gomile organskog djubreta koji moj ,,mozak nemože da izdrži,,pa sam prinuđen da je svremena na vreme čupam iz korena i proređujem ,a i lakše usisam veće količine organskog djubreta.
Sve u svemu glasam za jači filter,jaču pumpu i svakako manje ribe Very Happy Kad sam uzeo ancija jednu od prvih riba bio je malac a sad ima glavu ko pesnica Very Happy...al sam emotivac pa se teško rastajem od starih prijatelja Very Happy
Nemogu a da nebudem opširan sa odgovorom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
Kako ono kazu - samo nahrani i nista ne diraj !!!
Predivan akvarijum Smile

Hvala ti Simici Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 06, 2015 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum ti je fantazija! Wink
Interesuje me, dali si dodavao rasvete ili je klot fabricka kao na startu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License