Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rio 125 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz ::
Akvarijum ti je fantazija! Wink
Interesuje me, dali si dodavao rasvete ili je klot fabricka kao na startu?

Hvala ti Wink
Ne,nisam dodavao rasvetu fabrička je 2x28w T5 (1day light+1 nature) prednja day light a pozadi nature.
Dodati su od starta juwelovi aluminijumski reflektori na obe sijalice.
9-10 H dnevno radi rasveta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 07, 2015 5:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna frontalna,sa nisko trimovanim pozadinskim biljem koje se nevidi od nane koja je progutala
centralni i zadnji plan akvarijuma Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bokiie :D
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 89
Lokacija: Kovačica

PorukaPoslao: Ned Jan 25, 2015 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaista prelep akvarijum cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci jos koji uspravan kamen, ili mu promeni lokaciju. Ovaj deluje nekako usamljeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Jan 28, 2015 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Ubaci jos koji uspravan kamen, ili mu promeni lokaciju. Ovaj deluje nekako usamljeno.

U pravu si,kamen predstavlja asimetriju,s početka njegova jedina uloga je bila zapravo koliko toliko da zakloni filter,koji me više nervira nego ovaj kamen Very Happy (lako je tebi ,ti nemaš tih problema Very Happy )Svestan činjenice da to može mnogo bolje da se zamaskira,remetio bi protok i cirkulaciju vode Rolling Eyes
...a da pređem na kanister to je sad druga priča Very Happy


Hvala Bokiie Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 28, 2015 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle toliko vremena akvarijum izgleda odlično, bez vidljivih oscilacija.Pored ličnog truda, očigledno da si našao dobar balans. Meni se sve sviđa, čak i kamen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum odlican kao i uvek na cemu cestitam!!!
Dajte malo podataka o prihrani koliko cega dodajete u ppm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti ga osisa bas za sve pare.. Sad
Prethodna varijanta je bila lepsa, po mom ukusu. E sad naravno, to je moje misljenje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Jan 29, 2015 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Popaj-Hvala ti druže na ovome što si napisao,za nekoga(tj.mene,bez ikakve lažne skromnosti) ko je pionir biljne akvaristike nepostoji bolji kompliment Wink
Kako dobro guraš u morskoj,nadam se da nećeš ostaviti biljnu akvaristiku Very Happy
@ZoranC-Zoki procvetao sam(finansiski) Very Happy od kada sam prešao na doziranje suvim solima.
U pp apoteci u centru BG npr.1 kg KNO3-460din Very Happy (možeš da doziraš par godina Very Happy )
Neopterećujem se brojkama previše kada doziram Very Happy ,bitna mi je samo rutina i nepreskakanje Very Happy
Recimo u zadnje vreme N03-3x15 ppm nedeljno,P04-5ppm(kada korigujem,tj.povećavam CO2,korigujem i unos PO4 na ove dve stvari gledam kao na jednojajčane blizance Very Happy )+easy life fero +easy life profito (kao kombinacija mikroelemenata),po potrebi dodam kalijum od easy lifea.
Hvala i vama takođe na ovim lepim rečima Wink
@Looniz-heh dobar si,ako ga ne ošišam ,,za sve pare,, moje ruke moraju više vremena da provode pod vodom Very Happy
U zavisnosti od obaveza,nekad me mrzi da trimujem nekada ne(od raspoloženja Very Happy )pustim ambijentalnu muzikicu i udri Very Happy
Što bi naš narod rekao raste kao iz vode Very Happy nebrinem mnogo za biljnom masom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2015 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko CO2 MPS-a u sekundi ubacuješ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 5:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Woody,pisao sam vec svoje misljenje o bps, Very Happy
Kada vidim da moja biljka izgleda ovako
Image
znam da je CO2 dobar i savrseno me nezanima bps!
Sada trenutno ide oko 4 bps,oko kazem jer sve preko 3 je jako tesko brojati.
9H CO2 dnevno, dolazi dva sata pre svetla uz konstantnu agitaciju povrsine vode.
Naiskreniji savet,gledaj samo biljke a pazi na ribe,pusti bps!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma znam, nego sam radoznao. Naručio sam Drop cheker po povoljnoj ceni pa ću imati više kontole. Planiraš li možda atomizer?. Ja bih ga uzeo, ali moram da se informišem oko te magle koju stvara.

Inače akvarijum ti prva liga, baš kako ja volim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Morao bi i filter da menjam,vrhunska zajebancija Very Happy
ili da ga dodam Very Happy 16/22mm
Image
Ako se nevaram ti imaš kanister?
Nerazmišljaj mnogo,nego uzimaj ovu ,,igračku,, ako finansije nisu problem Very Happy
Imaš na youtube-u,gomilu klipova kako radi ova igračkica.
Inače hvala ti za komentar Very Happy
Kako tvoj akvarijum napreduje?
Daj neki update?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Mar 07, 2015 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License