Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rio Tapajós Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve cestitke po ko zna koji put za biotop !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 29, 2014 3:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Maj 02, 2014 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Very Happy

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Maj 02, 2014 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link

i stanje od juce,prekjuce...
uskoro bi ovaj akvarijum trebao da se rasformira,posto hocu neke tehnicke stvari da unapredim pa iznova da pokusam nesto malo bolje,tako da je ovo verovatno poslednji snimak od bas ove postavke...nastavicu naravno u ovoj temi...
ps.nesto me zeza kacenje snimka,valjda ovaj put uspesno...


Poslednji izmenio Bojan dana Sub Maj 03, 2014 8:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne rade tagovi ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pratim ovu tvoju temu od pocetka, i stvarno sam uzivao. Pravi podvodni svet. Akvaristika mi je dugo hobi, ali u pslednje vreme je sve manje ovakvih postavki. Nazalost. Napravismo od akvarijuma herbarijume, bolje receno cvecare. Ovo sto ti radis je super i zelim ti puno srece u sledecoj postavci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Bojanu na ispravci Very Happy
e moj cvrcko,rade,samo ti ne znas da gledas Very Happy Razz
hehe
Popaj,hvala ti puno,ja licno nemam nista protiv cvecara (kontam ni ti),samo bas kako kazes,sve je manje nekih prirodnijih postavki i ide se na kako ja kazem,sminkanje....
sve je lepo,i svako ima svoj ukus,ne pljujem po nicijem,ovo je moje misljenje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sta bre ne znam da gledam, 100% nisu radili probao sam ja da okacim Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 5:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma zezam te Very Happy
bitno da je sve ispravljeno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Maj 03, 2014 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep video, jos zanimljiviji akvarijum Smile

nema tu veze ko sminka herbarijum a ko ne, sve zavisi kome se sta svidja. Ja licno vise volim "sarene" akvarijume a opet neko vise voli ovako... Zato, srecom, postoje ribice i biljke za mnogo razlicitih postavki. Bitno je da covek moze na kraju dana uz kaficu da se opusti uz svojih ruku delo a uz ovo na snimku bih mogao da se opustim uz dobru kafu ili picence Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jun 14, 2014 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle nekog vremena evo i ovde da nastavim sa ovim staklom...
posto sam rasformirao proslu postavku,palo je sredjivanje postolja,nisam nista novo radio,samo unapredio i ojacao postojece i postavio vrata.Sump je povecan na oko 65l sa 40l...postavka je setala dosta i nisam bio siguran kako da je ostavim,ali ovo je sad neki pravac koji se nadam da cu ispratiti.
smanjio sam brojnost geosa,sad ih u ovom akvarijumu ima 5,nadam se oba pola Smile
naravno tu su jos uvek limun tetre,mozda jos nesto naselim,videcu...
lotus sam uspeo da unistim u procesu,tj lukovica je citava,ali biljka ne,tako da cekam da opet krene (nadam se)....
slika nije bog zna sta,ali bice bolje...jednostavno nemam valjan aparat za slikanje vode kao sto je moja...
Image
i par njih Smile
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jun 15, 2014 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni slike i ovako dobre Smile
Zasadio sam lotus na osnovu tvog iskustva, jedan ima tri velika lista i otprilike na jedno dve do tri nedelje jedan krene polako da truli (pretpostavljam da ga načnu kao najstarijeg, ancistrusi ih redovno obiđu) dok za to vreme dole raste novi list. I tako u krug, tri velika lista i to je to. Druga lukovica ima list možda 4 cm skroz pri dnu i tako miruje.
Hteo sam da te pitam za žute tetre, imao sam valjda 14 komada, ajde svi se malo koškaju od ostalih, jeli normalno da se ove baš pobiju, u pravom smislu reči.
Inače prelepi indijanci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jun 15, 2014 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam kod mene nema nikakvog koskanja,a komoli opasnije price,znaci sve u najboljem redu,malo su u jatu malo rastrkane po akvarijumu Smile
Hvala Neso Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jun 15, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, otprilike isto tako ali se i pokoškaju, moraću da ubacim još jedno 50-60 komada izgleda, ko malawci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jun 27, 2014 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jun 27, 2014 8:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Geophagus Red Head Tapajos Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 10, 2015 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Geos Red Head Tapajos Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 28, 2013 8:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Geophagus Red Head Tapajos Tiger barb Razmnožavanje 5 Uto Dec 17, 2013 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Geophagus Red Head Tapajos Tiger barb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 07, 2013 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License