Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rodostomus - Hemmigramus rhodostomus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2018 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebno mi je 10 komada mladih riba iz naslova.

Ponude u pp.

Samo licno preuzimanje u Novom Sadu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2018 10:49 am Snimi Poruku Nazad na vrh

denza025
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2018
Poruke: 22
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Maj 26, 2018 1:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo ih je i Legeri na detelinari
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 26, 2018 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, ali vec sam ih zvao, nema ni u jednom pet shopu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 29, 2018 7:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam rodostomuse kupovao od coveka sa KP. Samo on radi na veće količine. 10 je malo za njega
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Rhodostomus - promena boje stomaka becke021 Ribe 2 Ned Apr 15, 2018 11:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rodostomus, bolest, tumor ili nešto t... Slepi_Putnik Bolest 6 Pet Jun 26, 2015 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hemigrammus Rhodostomus paja patak Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 30, 2015 8:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rodostomus i Ornate Tetra WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Mar 03, 2014 6:02 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem Hemigrammus rhodostomus - ro... ZoranC Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 26, 2013 12:55 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License